Про порядок одержання посвідчення (допуску) на право роботи (транспортування, зберігання, застосування та торгівля) з пестицидами й агрохімікатами

1
+1

2021 02 18 posvidchenniaПід час організації виконання робіт, пов’язаних з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами й агрохімікатами, суб'єктам господарювання різних форм власності необхідно отримати посвідчення (допуск) на право проведення таких робіт.

Ця вимога передбачена  низкою нормативно-правових актів, зокрема ст.18 Закону України «Про захист рослин», ст.11 Закону України «Про пестициди і агрохімікати», Постановою Кабінету Міністрів України №746 від 18.09.1995р.

Установи (організації), фізичні особи-підприємці та громадяни для отримання посвідчення (допуску) повинні подати спеціалістам управління фітосанітарної безпеки в районах заяву про проведення навчання (спеціальної підготовки) з питань безпечного проведення робіт з пестицидами і агрохімікатами та копію медичної книжки згідно з формою, визначеною Постановою КМУ № 746 від 18 вересня 1995 року.

Після проходження навчання (спеціальної підготовки) з питань безпечного виконання робіт з пестицидами і агрохімікатами та позитивного складання тестів видається посвідчення на право роботи з пестицидами і агрохімікатами.

Підставою для видачі допуску є посвідчення про проходження навчання та медична книжка з висновком медичної комісії про відсутність протипоказань за станом здоров’я. Допуски (посвідчення) видаються безкоштовно.

Адреса: м.Мукачево, вул. Кооперативна, 73;
Тел.: (050) 570-24-19

Ірина Шкріба, Ганна Рошко -
державні інспектори
управління фітосанітарної безпеки
Головного управління Держпродспоживслужби
в Закарпатській області


Відмітимо, що землі Кольчинської селищної ради, на яких здійснюється агропромислова діяльність, знаходяться за межами населених пуктів Кольчинської територіальної громади, а саме:

  • Урочище "Няроші" - СТОВ Агролучки
  • Урочище "Соколе" - ФГ "Поляк-Кленовець"; СТОВ "Кольчинське"
© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук