Рішення сесії

Третя сесія восьмого скликання (РІШЕННЯ)

3
+3

Рішення сесії

   РІШЕННЯ
     
82   Про порядок денний третьої сесії восьмого скликання
83   Про затвердження заступника селищного голови по раді на громадських засадах
84   Про затвердження розпоряджень селищного голови
85   Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання від 10.11.2020 року № 13 «Про оплату праці селищного голови, посадових осіб та службовців у 2020 році»
86   Про внесення змін до Статуту КП «КНП ЦПМСД Кольчинської СОТГ»
87   Про ініціювання виділу частини майна, прав та обов’язків із «КНП ЦПМСД Мукачівського району» для новоствореного КП «КНП ЦПМСД Кольчинської СОТГ»
88   Про встановлення ставок акцизного збору за алкогольні та тютюнові вироби на 2021 рік
89   Про затвердження Програми надання дошкільної освіти на 2021 рік
90   Про затвердження Програми надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти на 2021 рік
91   Про затвердження Програми первинної медичної допомоги населенню на 2021 рік
92   Про затвердження Програми надання соціальних та реабілітаційних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю в установах соціального обслуговування на 2021 рік
93   Про затвердження Програми по використанню коштів на інші заходи у сфері соціального захисту та соціального забезпечення на 2021 рік
94   Про затвердження Програми забезпечення діяльності бібліотек на 2021 рік
95   Про затвердження Програми забезпечення діяльності будинків культури та клубів на 2021 рік
96   Про затвердження Програми організації благоустрою населених пунктів на 2021 рік
97   Про затвердження Програми будівництва та регіонального розвитку на 2021-2023 роки
98   Про затвердження Програми утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури на 2021 рік
99   Про затвердження структури і штатних розписів апарату управління на 2021 рік
100   Про затвердження штатних розписів бюджетних установ селищної ради на 2021 рік
101   Про затвердження штатного розпису КП «КНП ЦПМСД Кольчинської СОТГ» на 2021 рік
102   Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату селищної ради на 2021 рік
103   Про оплату праці селищного голови, посадових осіб та службовців у 2021 році
104   Про затвердження бюджету селищної ради на 2021 рік
105   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Лінтур Р.М.
106   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Неуман В.Ф.
107   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Пасіка П.П.
108   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Круподер А.І.
109   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Дуб М.М.
110   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Переста І.Ю.
111   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Стрижак М.І.
112   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Кучінка Н.С.
113   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Ковтун С.Е.
114   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Туряниця М.М.
115   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Романенко М.Ю.
116   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Ковтун Р.С.
117   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Петрига І.І.
118   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Стрижак М.І.
119   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лінтур Р.М.
120   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Варга П.В.
121   Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Русняк І.І.
122   Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку гр. Федак Т.М.
123   Про розгляд межового спору між гр. Шаленик В.В. та гр. Маджара В.Д.

 

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук