Знаємо, пишаємось!

Україна й українці – цвіт нації, гордість країни

7
+7

2016 10 07 dub7 жовтня 2016 року в Будинку прийомів Кабінету Міністрів України в місті Києві відбулась урочиста церемонія нагородження Міжнародного проекту «Україна й українці — цвіт нації, гордість країни». Особливо знаковою вона стала і для нашого краю, адже за вірність національному духові, прагнення підвищити статус держави, проявлений патріотизм та бездоганне служіння Україні, Зіркою Патріота України, посвідченням, дипломом та презентаційним альманахом «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни» був нагороджений голова Кольчинської селищної ради Микола Васильович Дуб.

Започаткований ще у 2007 році Міжнародний проект «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни» представляє світові історію, сьогодення та життя українців. Він проходить за підтримки та за участю представників Адміністрації Президента України, народних депутатів України, Кабінету Міністрів України, обласних державних адміністрацій, обласних рад, громадських об’єднань. Головна мета цього шляхетного проекту – це представлення світовій спільноті ділового потенціалу країни та об’єднання української нації. У рамках проекту щорічно випускається Книга Пошани «Твої імена, Україно», яка на своїх сторінках розкриває світові тисячі імен і розповідає про їхні життєві долі та успіхи. Цього року у Книзі Пошани з'явилися сторінки, на яких вписано ім'я нашого земляка, Миколи Васильовича Дуба.

Для Кольчинської селищної громади Микола Васильович Дуб – лідер, людина, що зуміла об'єднати усю територіальну громаду, завжди відстоює загальногромадські інтереси перед іншими територіальними громадами та державою, а завдяки своїй активній життєвій позиції здатен впливати на органи місцевого самоврядування, життя і діяльність населених пунктів. Його заслуги давно вже визнано в рідному краї, а тепер – і в Україні.

На церемонію нагородження у концертній залі Будинку прийомів Кабінету Міністрів України і справді зібрався цвіт української нації. Серед запрошених почесних гостей (лауреатів) були політичні та громадські діячі, керівники міністерств, керівники державного управління та місцевого самоврядування з усіх куточків України. Вручення нагрудних знаків, посвідчень, дипломів та Книг Пошани лауреатам здійснив Голова Організаційного комітету Міжнародного проекту "Україна й українці – цвіт нації, гордість країни", народний депутат України Василь Гуляєв.

Ми приєднуємося до всіх привітань, які прозвучали на адресу нашого шанованого лауреата і бажаємо нових славетних звершень та перемог! Шановний Миколо Васильовичу! Бажаємо Вам завжди залишатися таким же наполегливим і цілеспрямованим, мудрим і розважливим, таким, який вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. Нехай Вас завжди супроводжують по життю успіх, здоров’я і щастя. Нехай Вас ніколи не перестають цінувати і поважати, а будуть лише брати приклад з такого мудрого і успішного керівника. Бадьорості та оптимізму Вам у всіх ділових починаннях!

[zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-camera" link="https://goo.gl/photos/1HUxxVgTa4SAs1yo9" target="_blank"]Фотоальбом[/zt_button]

Інші статті до теми:

ТВОЇ ІМЕНА, УКРАЇНО / Лауреати

 

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук