Свята та пам'ятні дні

Із Днем Апостолів Петра і Павла!

2
+2

2020 07 11 petra i pavla

Шановні односельчани! Дорогі земляки!

Сьогодні усі християни відзначають прекрасне свято – свято Первоверховних Апостолів Петра і Павла! Образи цих Святих золотою ниткою вплетені в історію нашого рідного селища, адже 12 липня престольне свято відзначають храми селища Кольчино (Шелестово): Свято-Петропавліський храм – настоятель протоієрей Василь Канчій та Свято-Петропавлівський храм – настоятель всечесний отець Василь Реміцький. Від щирого серця вітаємо отців-настоятелів храмів та всіх прихожан із цим великим святом! Хай Божа ласка та опіка сповнять серця вірян милосердям та надією, а Ваші парафії і надалі залишаються прикладом справжньої єдності та порозуміння! Бажаємо Божої опіки та добра у Ваших родинах, міцного здоров’я, злагоди і миру у Ваших серцях та оселях!

У цей день вітаємо з іменинами всіх тих, для кого ці два апостоли стали святими покровителями. Нехай Господь молитвами святих апостолів Петра і Павла, через приклад їхнього дивовижного життя укріплює Вас на життєвому шляху! Хай це урочисте свято принесе добро і достаток Вашим родинам, затишок та Господню благодать. Хай слово Боже наповнить Ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє!

Вітаємо всіх зі святом! Бажаємо міцного здоров`я, благодаті й добробуту кожній родині. Нехай завжди буде благословенна наша рідна земля, а свято ввійде в кожний дім миром, щастям і радістю. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує процвітання і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх на добрі справи на благо та добробут наших родин і нашої Кольчинської громади!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук