Свята та пам'ятні дні

Зі святом Святої Трійці!

1
+1

2018 05 27 iz sviatom tritsiШановна громадо!

Щиро вітаємо усіх християн з нагоди величного Дня Святої Трійці!

Наші особливо теплі вітання надсилаємо жителям с.Кленовець, прихожанам храму Святої Трійці – РГКГ «Пресвятої Тройці», що відзначають сьогодні престольне свято!

День Святої Трійці – одне з головних християнських свят, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня. Свято сходження Духу Святого до апостолів є днем становлення Християнської церкви. Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать, людські душі міцніють у своїй вірі, а серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням!

З нагоди цього прекрасного свята бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту і злагоди, життєвої радості і щастя! Хай Ваші сім'ї будуть завжди під захистом Божим, нехай у Ваших домівках будуть достаток і благополуччя, любов і затишок, взаємодопомога і взаємопідтримка! Нехай Господь допоможе Вам у здійсненні світлих мрій і добрих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу землю. Нехай Ваше життя наповниться світлом духовності і віри, надією на розвиток і розквіт нашої рідної громади!

З повагою
Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук