Свята та пам'ятні дні

Із Днем місцевого самоврядування в Україні!

1
+1

2019 12 07 z dnem samovraduvaannaШановні колеги! Дорогі друзі та однодумці!

7 грудня ми відзначаємо важливий і знаменний день – День місцевого самоврядування в Україні!

Щиро вітаю усіх працівників органів місцевого самоврядування та депутатів усіх рівнів Закарпаття, нашої благословенної Срібної землі! Цей день – це день визнання виняткової ролі і важливості самоврядування місцевих громад у розвитку усього українського суспільства, день вшанування людей, котрі самовіддано працюють задля розквіту і добробуту нашої держави! Наше буремне сьогодення покладає на органи місцевого самоврядування велику відповідальність за соціально-економічний стан громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для життя і розвитку їхніх жителів. І, на мою думку, саме повноцінна реалізація можливостей народовладдя є неодмінною умовою динамічного гармонійного розвитку нашої громади.

З особливими словами вдячності та сердечними вітаннями звертаюся сьогодні до Вас, шановні депутати та працівники Кольчинської селищної ради, члени виконкому, мої колеги та однодумці! Дякую Вам за високий професіоналізм, ініціативність та відповідальність у роботі заради розквіту громади нашого рідного Кольчинського селища та всіх населених пунктів нашої селищної ради! Саме Ваша підтримка і спільна діяльність робить успішним вирішення громадсько-політичних та соціально-економічних питань, а творче ставлення до роботи сприяють підвищенню авторитету нашої громади не тільки на теренах Мукачівщини, а й усього Закарпаття. Нехай не покидає відчуття єдності наш прекрасний колектив, хай благословить Господь усі добрі починання, дарує здоров’я і радість спільної праці, натхнення та енергію здійснення планів!

Дозвольте з нагоди свята висловити подяку депутатському корпусу Мукачівської районної ради та когорті працівників органів місцевого самоврядування Мукачівщини, котрі підтримують нас у спільних справах заради розбудови рідного району!

Бажаю Вам всім міцного здоров’я, добра, благополуччя, родинного затишку, любові і миру у душі, злагоди та добробуту, наснаги та життєвої енергії у справах, здійснення усіх прагнень і бажань! Нехай ніколи Вас не покидає Віра, Надія та Любов, а це свято стане ще одним об’єднуючим імпульсом у спільному прагненні зробити наш край, нашу державу мирною, заможною і квітучою! З роси і води!

З повагою –
Микола Васильович Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук