Свята та пам'ятні дні

2
+2

2020 11 09 z dnem kultury9 листопада в Україні святкують День працівників культури і майстрів народного мистецтва, заснований у 2013 році.

Свято було засноване, щоб надати підтримку всім тим, хто займається мистецтвом, підтримує національні традиції та ідеї, що популяризують українську культуру.

3
+3

2020 10 02 z dnem uchyteliaДорогі вчителі! Шановні працівники галузі освіти Кольчинської, Верхньовизницької та Пузняковецької громад!
Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

1
+1

2020 09 26 z dnem doshkillaДорогі краяни! Шановні працівники закладів дошкільної освіти!

27 вересня в Україні відзначають своє професійне свято вихователі та працівники закладів дошкільної освіти – люди, які присвятили своє життя роботі з маленькими дітьми. З нагоди цього прекрасного свята надсилаємо наші щирі вітання всім працівникам закладів дошкільної освіти нашої громади – Кольчинському ЗДО №1 та Кольчинському ЗДО №2, Кленовецькому ЗДО.

1
+1

2020 06 21 z dnem medyka

Дорогі лікарі! Шановні медичні працівники!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Міжнародним Днем медичного працівника! Наші сердечні вітання і найкращі побажання ми надсилаємо на адресу всіх лікарів і медичних працівників Кольчинської громади і всього нашого рідного краю!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук