Оголошення

Вибір завжди є: приймати чи не приймати допомогу. Втрачати ж людяність не варто...

3
+3

2020 05 02 ludanistВідповідно до чинного законодавства Кольчинська селищна рада як орган місцевого самоврядування систематично інформує Вас про ситуацію щодо COVID-19 на території нашої громади, а також здійснює контроль щодо дотримання вимог карантину та заходів щодо запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19.

Повідомляємо Вас, що на сучасному етапі на території нашої громади виявлено громадян, хворих на COVID-19, які в період карантину продовжували працювати на підприємствах Мукачева. Усі вони знаходяться в режимі суворої самоізоляції, ними опікуються відповідні медичні служби.

Наша селищна рада ніколи не залишала своїх співгромадян наодинці з їх нещастям, і коронавірусна інфекція не стала винятком. Працівники Кольчинської селищної ради, усвідомлюючи небезпеку та ризик захворіти, все ж на добровільних засадах допомагають родинам хворих на COVID-19, забезпечуючи їх найнеобхіднішим. Адже для того, щоб інфекція не поширювалася, до повного видужання хворі та їхні рідні повинні залишатися вдома. Якщо ж Ви не потребуєте допомоги, то завжди можете відмовитися від нашої підтримки у цілком цивілізований спосіб, і тоді допомога надійде тим, кому вона по-справжньому необхідна.

У стресових ситуаціях у людей проявляються або найкращі риси, або найгірші. Тож ми закликаємо Вас залишатися перш за все мудрими людьми, утриматися від грубощів і нахабної поведінки на адресу наших працівників та своїх односельчан, адже від інфекції, що передається повітряно-крапельним шляхом ніхто не може бути захищений стовідсотково. На жаль, захворіти може кожен. Якби сумно це не звучало, коронавірус не зникне із закінченням карантину і нам усі потрібно буде звикнути до життя з новими вимогами.

Усім хто захворів ми бажаємо швидкого одужання і зауважуємо, що тільки поміркованість і терплячість, дотримання санітарно-гігієнічних вимог і карантинного режиму може знизити ризик зараження і поширення COVID-19. Будь ласка, пам’ятаймо про християнські чесноти і людську гідність, залишаймося людьми!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук