Оголошення

Дякую всім за мудрість та поміркованість під час Великодніх свят!!

2
+2

2020 04 21 podaka velykden

Шановна Кольчинська громадо! Дорогі односельчани!

Звертаюся до Вас зі словами щирої вдячності за мудрість і поміркованість під час Великодніх свят! Святкування Воскресіння Христового на території нашої громади відбулося відповідно до всіх правил карантину і стало справжнім свідченням Вашої громадянської відповідальності, проявом поваги до сімейних цінностей і турботи про своїх рідних та близьких.

Особливу подяку висловлюю всім отцям-настоятелям храмів, що знаходяться на території населених пунктів Кольчинської громади, які під час карантинних обмежень діяли спільно з органами місцевого самоврядування. Найбільше хочеться подякувати за те, що Ви, незважаючи на такі особливі обставини, зуміли створити духовну атмосферу справжнього величного християнського свята, донести до прихожан важливість дотримання карантину і, щонайважливіше, – укріпити віру у серцях людей.

Ці дні стали для всіх нас справжнім випробуванням і я дякую Вам, що Ви дослухалися до наших порад і рекомендацій! Дякую всім, хто святкує вдома, хто терпляче дотримується правил, хто вірить у здорове майбутнє нашого суспільства! Наші спільні дії і відповідальна громадянська позиція допоможуть нам подолати будь-які випробування. Бажаю Вам здоров’я і міцності духу, невичерпної надії і віри, справжнього людського щастя! Христос Воскрес!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук