Оголошення

Зимовий палац у Кольчині: запрошуємо на громадське обговорення!

2
+2

2019 10 16 zymovy palazВідремонтовані дороги та вуличне освітлення, облаштовані зупинки, проведене центральне водопостачання – це все величезні кошти із бюджету, який повинен… постійно ними наповнюватися.

Звідки ж отримати наповнення бюджету селища? Податок на землю, різні аренди – це копійки порівняно з потребами громади у належному облаштуванні інфраструктури та й добробуту населеного пункту, взагалі.

Відчутні фінансові поступлення можливі, якщо на території населених пунктів реалізовані комерційні проекти – підприємства, комплекси тощо, які не лише фізично розташовані на нашій території, а й зареєстровані на місці і, відповідно, сплачують відсотки у місцевий бюджет.

Один із таких інвестиційних проектів вже окреслився на горизонті розвитку інфраструктури наших громад. Але він сам сильно не напрошується і не паде від Бога прямо з неба. Потрібна неабияка ініціатива нашої громади, бажання його реалізувати – в кінці кінців.

Отож, запрошуємо до спільного обговорення амбіціозного проекту – побудови культурно-спортивного комплексу на території наших громад. Комплекс є не лише інвестиційно привабливим. Він повинен стати цілком реальним у реалізації на території в близькому майбутньому Кольчинського ОТГ.

Обговорення відбудеться 18 жовтня у приміщенні для нарад Кольчинської селищної ради за участі архітекторів та інженерів, залучених у даний проект. Початок зустрічі – 11.00.

Чекаємо зустрічі зі всіма небайдужими співгромадянами із активною громадською позицією, які бажають ознайомитися із проектом, матимуть конструктивні пропозиції або ідеї.


Інші статті до теми:

 

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук