Оголошення

1
+1

2020 06 04 marshrut avtobusivСьогодні, 04 червня, у приміщенні ДП «Диспечерська служба пасажирських перевезень», за ініціативи Кольчинського селищного голови Миколи Дуба, відбулося засідання робочої групи щодо організації руху автобусів "Кольчино-Мукачево" під час ремонту залізничного переїзду з 09 червня по 12 червня. В роботі також прийняли участь Горват Г.А., директор ДП «ДСПС» та перевізники, що здійснюють перевезення пасажирів по маршруту "Кольчино-Мукачево".

2
+2

2020 06 02 remont pereizdu

У зв'язку з проведенням ремонтних робіт, необхідних для забезпечення безпеки руху поїздів та автотранспортних засобів, з метою приведення до нормативних вимог стану переїздів, ВП "Мукачівська дистанція колії" повідомляє, що із 09 червня з 08 години до 12 червня 20 години 2020 року буде закрито рух автотранспортних засобів через переїзд на 1700 км ПК 1, що перетинає вулицю Корятовича в смт Кольчино.

3
+3

2020 05 02 ludanistВідповідно до чинного законодавства Кольчинська селищна рада як орган місцевого самоврядування систематично інформує Вас про ситуацію щодо COVID-19 на території нашої громади, а також здійснює контроль щодо дотримання вимог карантину та заходів щодо запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19.

Повідомляємо Вас, що на сучасному етапі на території нашої громади виявлено громадян, хворих на COVID-19, які в період карантину продовжували працювати на підприємствах Мукачева. Усі вони знаходяться в режимі суворої самоізоляції, ними опікуються відповідні медичні служби.

2
+2

2020 04 21 podaka velykden

Шановна Кольчинська громадо! Дорогі односельчани!

Звертаюся до Вас зі словами щирої вдячності за мудрість і поміркованість під час Великодніх свят! Святкування Воскресіння Христового на території нашої громади відбулося відповідно до всіх правил карантину і стало справжнім свідченням Вашої громадянської відповідальності, проявом поваги до сімейних цінностей і турботи про своїх рідних та близьких.

1
+1

2020 04 15 grafik osvachenniaШановні мешканці громад Кольчинської селищної ради!

У цьому році, у зв'язку із небезпекою поширення коронавірусу COVID-19, по всій державі запроваджені жорсткі карантинні заходи задля убезпечення населення від зараження.

Поряд із цим термін карантину поширюється на відзначення одного із найбільшихих свят християнства - Великодня. Оперативний штаб спільно із настоятелями усіх храмів на території громад Кольчинської селищної ради вирішували питання про можливість освятити великодні кошики та паски усім християнам наших громад.

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук