Новини селищної ради

У Кольчині буде гучно: провірятимуть систему централізованого оповіщення цивільного захисту

1
+1

2019 10 16 spovishchenna16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка діючої системи централізованого оповіщення цивільного захисту Закарпатської області із залученням всіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці, дротове мовлення). Про це повідомляє управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації.

Зауважимо, що один із засобів сповіщення знаходиться на території Кольчинської селищної ради - спеціальний гучномовець на даху адміністративної будівлі селищної ради.

Управління ЦЗ Закарпатської ОДАзвертається із проханням до всіх мешканців області та гостей зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися у цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку та ін.), а також сигнали електросирен, розміщених на територіях підприємств та організацій, є навчальними.

Нагадуємо, що уривчасте звучання електросирен означає «УВАГА ВСІМ!». Почувши їх необхідно включати обласне телебачення, радіомовлення (дротове або ефірне) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому слід діяти відповідно до отриманої інформації.

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук