Новини селищної ради

У Кленовці громада зібралася поговорити про наболіле - варварське господарювання КП "Мукачівське кар'єроуправління"

3
+3

2018 08 13 karierПрикрий факт: навіть якщо дотримуватися всіх вимог і норм – все рівно, будь-який кар'єр є дуже недобрим сусідом для мешканців населеного пункту на землях якого він розташований. Якщо ж ці самі норми і правила систематично і брутально порушуються, то проблема проживання біля такого господарства-монстра зростає в рази.

Наслідки варварського господарювання КП "Мукачівське кар'єроуправління" – розбиті вщент дороги, пилове та шумове забруднення середовища, з якими пов'язані систематичні захворювання мешканців, вибухові роботи, які за потужністю в рази перевищують норми, що призводить до пошкодження осель від сильних поштовхів та небезпечного розлітання каміння, зникнення води у дворогосподарствах на вулицях, які прилягають до кар'єру. На ці наслідки ніхто із господарів кар'єру абсолютно не звертає увагу, ніхто і ніколи не планував їх хоч якось компенсувати для населеного пункту. Більше того! Всеможливі податки йдуть мимо села прямісінько у Мукачево – завдяки незаконним оборудкам, проведеним із реєстрацією даного підприємства.

Кар'єр по сьогоднішній день нещадно експлуатується, видобутий і подроблений андезит вивозиться незакритими величезними вантажівками, маса яких в рази перевищує норму для населеного пункту. Будь-які звернення з боку громади, Кольчинської селищної ради ігноруються – завдяки колізіям у законодавстві. До прикладу, минулого року на 19 сесії 7 скликання було прийняте рішення №576 від 19.10.2017р. "Про перевезення сипучих вантажів та продукції кар’єрів автодорогою Кольчино - Пузняківці". Цим рішенням селищна рада намагалася хоч якось у правовому полі регулювати перевезення сипучих матеріалів дорогою обласного значення, що пролягає через Кольчино. Проте, реакцій ніяких не послідувало: возять без тентів – як возили, нищать інфраструктуру селища – як нищили, а прибутки йдуть куда і йшли.

11 серпня 2018 року у с.Кленовець відбулися збори мешканців цього села на яких обговорили давно наболілі питання:

  • про діяльність КП "Мукачівське кар'єроуправління"
  • про стан доріг у Кленовці
  • про забезпечення мешканців питною водою.

Протокол зборів мешканців населеного пункту Кленовець Кольчинської селищної ради:

[zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-file-pdf-o" link="https://drive.google.com/file/d/1LgJfHYAfyrum4cCxmqngFfw3lmZlE2Jf/view?usp=sharing" target="_blank"]Дивитися документ[/zt_button]

В ході обговорення дійшли до прикрого висновку, що проблеми із дорогами та питною водою (і не лише ці проблеми) напряму пов'язані із діяльністю КП "Мукачівське кар'єроуправління".


Інші статті до теми:

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук