Новини навколо

У Кольчині побудують льодовий палац

7
+7

2019 12 12 lodovy palatsНа Мукачівщині активно готуються до організації можливого проведення Зимових дитячих міжнародних ігор у 2025 році. Одним із важливих умов проведення таких масштабних змагань на Закарпатті, які вважаються дитячими олімпійськими іграми є наявність льодового палацу, де має пройти відкриття та закриття Ігор, а також змагання з хокею, фігурного катання та шорт-треку.

Тож вже нині організатори презентували проект майбутнього вигляду льодової арени, яка буде збудована в с.Кольчино, що на Мукачівщині.

Як зазначив один із натхненників проведення Зимових дитячих міжнародних ігор на Мукачівщині, голова федерації зимових видів спорту Закарпаття Василь Гісем: «...вже в 2020 році має бути повністю виготовлена проектно-кошторисна документація, а в 2024 році будівництво повинно бути завершене. Саме в цьому році новозбудований льодовий палац має прийняти серйозні випробування – змагання міжнародного рівня представників країн Вишеградської четвірки (Словаччина, Чехія, Польша, Угорщина) і, звісно, змагатимуться й наші спортсмени як господарі. Також зимовий палац окрім льодового катка матиме ще й аквапарк, який буде пристосований як для занять фристайлом-акробатикою, так і для плавання».

Вже нині розробляється програма навчань плаванню дітей шкільного віку Мукачівського району у майбутньому аквапарку.

Нагадаємо, що для проведення Дитячих зимових міжнародних Ігор на Закарпатті у 2025 планується задіяти потенціал практично усіх провідних зимових рекреаційно-туристичних комплексів Закарпаття.

ДЖЕРЕЛО

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук