Новини навколо

Відзначення Дня захисника України (ФОТО)

5
+5

2019 10 11 do dna zakhysnyka11 жовтня, напередодні величного християнського свята Покрови Божої Матері, у селищі Кольчино, поблизу пам’ятного знака «Патріотам України», відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва. Вшанувати тих, хто віддав своє життя у процесі державотворення та здобуття Україною незалежності, та привітати тих, хто сьогодні відстоює суверенітет нашої держави прийшли: в.о. голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич, керівник апарату Мукачівської районної державної адміністрації Олександр Чекан, заступник керівника апарату-начальник відділу організаційної та інформаційної роботи апарату райдержадміністрації Надія Мішіндур, начальник відділу культури Оксана Кречковська, голова Кольчинської селищної ради Микола Дуб, військовий комісар Мукачівського ОМВК Ігор Гусєв, заступник голови районної ради ветеранів Василь Гонак.

В урочистостях взяли участь широкі кола громадськості: депутати різних рівнів, військовослужбовці та учасники антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, представники президії ради ветеранів, воїнів-інтернаціоналістів, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, районного будинку культури, а також виконком Кольчинської селищної ради, громадські активи дошкільних закладів Кольчина та Кленовця, Кольчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Кленовецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, працівники медичних установ та завідувачі будинків культури і бібліотек громад Кольчина, представники підприємств КП «Мукачівський кар’єр», «Мукачівський машинобудівний завод», «Облагротехсервіс», «Агролізинг», філії нафтопроводу «Дружба», наші краяни з активною громадянською позицією.

Звучання Державного Гімну ознаменувало початок заходу. Зі словами вітання до всіх учасників заходу звернувся Андрій Данканич, в.о. голови Мукачівської райдержадміністрації, який наголосив, що вшанування мужності й героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України є потужною об’єднуючою складовою підтримки і наростання патріотичних настроїв громадян нашої держави.

Українська армія завжди була тісно пов'язана з народом, а народ – зі своїм військом. І в цьому сила і війська, і народу. Про це говорив у своєму виступі Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради, зауваживши, що ми повинні поважати звитягу духу наших захисників, пишатися нашими односельцями, що віддали свої життя за мирне небо України: «Вічна шана нашим загиблим односельцям, героям АТО – Олегу Сидору, Михайлу Свистуну, Михайлу Фурделі…»

Учасники мітингу вшанували пам'ять всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю хвилиною мовчання. У неділю, 13 жовтня, у всіх християнських храмах відбудуться панахиди за загиблими захисниками Вітчизни. У рамках відзначення відбулося покладання квітів до пам’ятного знака «Патріотам України».

ФОТОАЛЬБОМ

 

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук