Новини навколо

На Бобовищенському гроні (ФОТО)

2
+2

2019 09 28ta29 grono kvp28 вересня, розпочався традиційний, один із найколоритніших фестивалів Мукачівщини – етнофестиваль "Бобовищенське гроно" – у селі Бобовище.

На це свято зійшлись творчі та ініціативні колективи від кожної сільської та селищної рад району – для того щоб якнайкраще представити свої етнотрадиції перед гостями "Бобовищенського грона"

Колектив від Кольчинської селищної ради, вже вкотре яскраво представляє на фестивалі традиції гостипреємності наших громад. Це не залишає байдужим жодного гостя, у поле зору якого потрапляє наш колоритний колектив прекрасних і творчих односельчан та односельчанок, що добрим словом привітають, запросять до намету, пригостять традиційними народними смаколиками та стравами, поділяться гарним настроєм у народному танці та пісні.

Проте, цього року також не обійшлося без новенької фішки. Біля наметів Кольчинської селищної ради розташувалися один за одним намети Верхньовизницької та Пузняковецької сільських рад, разом із якими утворилася вже ціла галарея етносу від громад, які незабаром об'єднаються в Кольчинське ОТГ. А й справді – сьогодні намети разом, а незабаром – громади разом! В дружньому колі колективів із Кольчина, Верхньої Визниці та Пузняківців ще яскравіше було видно – наскільки ми спільні в традиціях та гостипреємності!

"Бобовищенське гроно" триватиме два дні. Можна ще багато чого розказати гарного про сам етнофестиваль, про участь кольчинців, визничан та пузняковчан на ньому, але краще – завітати самому на свято особисто чи хоча б віртуально за допомогою нашого фотоальбому. Приємного перегляду!

ФОТОАЛЬБОМ

 

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук