Новини навколо

Відзначення Дня дільничного інспектора поліції

1
+1

2016 06 17 vitanna inspektorivУ 2004 році наказом Міністра внутрішніх справ України 18 червня було визначено Днем дільничного інспектора. Відтоді щороку дільничні інспектори поліції цього дня святкують своє професійне свято. Тож 18 червня в приміщенні районного відділу поліції відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня дільничного інспектора поліції в якому взяв участь весь особовий склад установи, керівники району, а також голова Кольчинської селищної ради М.В. Дуб, депутати селищної ради.

У рамках відзначення професійного свята Микола Васильович Дуб, голова Кольчинської селищної ради, привітав дільничних інспекторів, що працюють у населених пунктах на території Кольчинської селищної ради, і подякував правоохоронцям за їх мужню та самовіддану працю, за відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та побажав міцного здоров’я, спокою і достатку, мужності, витримки, високих професійних здобутків у справі забезпечення громадського порядку. Приємно відзначити, що серед кращих працівників поліції грамотами за сумлінне, професійне виконання своїх службових обов'язків, зміцнення правопорядку, захист прав та інтересів, життя і гідності громадян, профілактику злочинів та правопорушень на території Кольчинської селищної ради та з нагоди професійного свята – Дня дільничного інспектора поліції – нагороджено: лейтенанта поліції, дільничного інспектора Мукачівського відділення поліції Соскіда Юрія Юрійовича, лейтенанта поліції, дільничного інспектора Мукачівського відділення поліції Віщака Михайла Сергійовича, старшого лейтенанта поліції, дільничного інспектора Мукачівського відділення поліції Візантія Павла Івановича. Також нагородженим було вручено грошові премії.

2016 06 17 nagorody politsiantivНелегкі робочі будні вимагають від кожного дільничних інспекторів високого професіоналізму, фахової повної віддачі сил та постійної готовності до самопожертви заради тих, хто потрапив у біду. Але тільки спільними зусиллями можна досягти високих результатів на благо селища та добробуту його мешканців.


Інші статті по темі:

Із професійним святом, шановні дільничі інспектори поліції!

 

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук