Новини селищної ради

Карантин - не канікули і не уік-енд! Категорично, жорстко, за законом: зробимо все можливе задля убезпечення громадян наших громад від коронавірусу!

0

2020 03 30 proty koronavirusuСьогодні увесь світ переживає страшне лихо – пандемію COVID-19. Задля запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції в Україні введено режим надзвичайної ситуації. З метою належного реагування 30 березня проведено апаратну нараду Кольчинської селищної ради, під час якої було зроблено аналіз перевірки дотримання карантинних обмежень церковними громадами та правил самоізоляції осіб, що повернулися з-за кордону, а також розглянуто і затверджено ряд необхідних протиепідемічних заходів.

У ході наради працював оперативний штаб щодо запобіганню поширенню випадків зараження COVID-19, до складу якого увійшли працівники апарату Кольчинської селищної ради, а також: Оксана Міняєва, завідувач Кольчинської АЗПСМ, Ольга Баліцька, завідувач Кленовецької АЗПСМ, Дмитро Бенца, дільничний інспектор.

Напередодні, 27 березня, видано розпорядження «Про вжиття додаткових заходів із запобігання виникненню та поширенню на території населених пунктів селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19».

Робоча група Кольчинської селищної ради на чолі з селищним головою Дубом М.В. здійснила огляд громадських закладів, а також церков восьми релігійних громад щодо дотримання карантинних обмежень і необхідних протиепідемічних заходів. Радує те, що значна частина населення і прихожан храмів поставилася сумлінно до дотримання правил карантину, зокрема в римо-католицьких і греко-католицьких храмах Кольчина. Проте під час огляду зафіксовано окремі факти порушення карантинного режиму у православній церкві: відсутність масок, перевищення допустимої кількості осіб, порушення режиму обов’язкової дезінфекції.

Робоча група також провела перевірку дотримання режиму самоізоляції громадян, що повернулися з-за кордону. У ході перевірки, на жаль, було виявлено безвідповідальне ставлення наших односельчан, нехтування правилами особистої та громадської безпеки. Протягом усього періоду надзвичайної ситуації у Кольчинській селищній раді буде діяти гаряча лінія, на яку свідомі громадяни можуть АНОНІМНО повідомляти про порушення режиму самоізоляції.

  • +380505070100 – Микола Васильович Дуб, голова Кольчинської селищної ради;
  • +380954542657 – Оксана Іванівна Окогриб, секретар виконавчого комітету Кольчинської селищної ради.

Важливо розуміти, що дотримання правил самоізоляції – це необхідний захід, що покликаний зберегти здоров’я наших односельчан і запобігти розповсюдженню коронавірусу у нашій громаді, яка налічує понад сім тисяч населення.

Микола Васильович Дуб з цього приводу зауважує: «Наші зусилля, у першу чергу, спрямовані на проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи щодо важливості дотримання карантинних обмежень. Виконання цих обмежень стане своєрідним тестом на правосвідомість кожного. Все буде добре, якщо чітко дотримуватися законів та правил карантину. Ми просимо всіх зрозуміти, що за вашими діями чи бездіяльністю стоїть життя і здоров’я наших односельчан, а відтак всі повинні неухильно дотримуватися правил карантину». Селищна рада також нагадує, що за порушення норм карантинного режиму передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність. У разі необхідності штрафні санкції будуть застосовуватися у повній мірі.

З боку Кольчинської селищної ради здійснюються всі можливі заходи щодо запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції, зокрема: придбано безконтактний термометр для скринінгу температури громадян (і на черзі буде придбано ще); проводиться дезінфекційна обробка транспорту і громадських закладів; усіх медичних працівників, що працюють на території нашої громади, забезпечено індивідуальними засобами захисту. Захисними масками та дезінфікаторами будуть забезпечені всі об’єкти Кольчина, що цього потребують.

З метою запобігання розповсюдження COVID-19 на території Кольчинської селищної ради призупинено діяльність усіх громадських та спортивних закладів, у тому числі й Кольчинського стадіону. Разом з тим для тих, хто продовжує працювати у м.Мукачево – для медичних працівників та держслужбовців, організовано централізований підвіз до робочих місць, згідно відповідних вимог. Підвіз буде продовжуватися протягом усього преіоду карантину - доки буде необхідною дана потреба. Уже здійснено закупівлю необхідних матеріалів і укладено договір для пошиття захисних масок, щоб забезпечити нашу громаду засобами захисту, у тому числі і релігійних громад.

Але всі ці зусилля будуть марними, якщо громадяни не будуть свідомо дотримуватися карантинних обмежень і необхідних протиепідемічних заходів. Штабом буде накладено штрафні санкції на тих людей, що безвідповідально ставляться до карантинного режиму і порушують режим самоізоляції. Микола Васильович Дуб закликає: «Просимо всіх дотримуватися правил карантину та необхідних протиепідемічних заходів. Все буде добре, якщо діяти мудро. Ви повинні розуміти нас – ми турбуємося про ваше здоров’я. Бог нам допоможе!»


Погляньте, подумайте! Добре подумайте!

Coronavirus COVID-19 Global Cases
by the Center for Systems Science and Engineering (CSSE) at Johns Hopkins University (JHU)


Інші статті до теми:

(2020-03-27) Розпорядження "Про вжиття додаткових заходів із запобігання виникненню та поширенню на території населених пунктів селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19";

(2020-03-25) Увага! Організовано підвіз медиків та держслужбовців!;

(2020-03-23) Не будьмо байдужими та будьмо пильними – заради нашого блага: самоізоляція тих, хто прибув із-за кордону;

(2020-03-23) Прохання до автоводіїв верхньовизницького напрямку!;

(2020-03-19) Убережіть себе – дотримуйтеся умов карантину!;

(2020-03-16) УВАГА! Убезпечимо себе від поширення коронавірусу!;

(2020-03-16) Розпорядження "Про запобігання поширенню на території селищної ради COVID-19";

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук