Новини селищної ради

4
+4

2021 04 01 zaborona sirnyk

У зв'язку з настанням весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2021 року, з метою запобігання виникнення пожеж та забезпечення належного протипожежного стану об'єктів магістральних нафтопроводів АТ «Укртранснафта», а саме Закарпатської дільниці ЛВДС «Сколе», що знаходиться на території Кольчинської селищної ради (вул. Б. Хмельницького, 11; смт Кольчино, 89636), а також закріплених за Закарпатською дільницею ЛВДС «Сколе» ділянок нафтопроводу, що проходить по території сільських, селищних рад, на виконання вимог статей 12 та 22 (пункт 3в) «Закону України про правовий режим земель охоронних зон об'єктів магістральних трубопроводів», розділу ІІ (пункт 19) «Правил пожежної безпеки в Україні», затверджених наказом МВС України №1417 від 30.12.2014, просимо Вас звернути особливу увагу на дотримання наступних вимог пожежної безпеки:

  • Не кидайте НЕ загашені недопалки та сірники в траву;
  • Не розводьте багаття поблизу будівель і споруд, а також в лісопаркових зонах;
  • Не залишайте кинутими на вулиці пляшки, бите скло, які концентрують сонячні промені перетворюючись в лінзу, що може призвести до запалу сухої трави;
  • Не залишайте промаслений або просочений бензином, гасом і іншими горючими речовинами обтиральний матеріал;
  • Не користуйтеся піротехнічними виробами;
  • Не дозволяйте дитячих пустощів з вогнем.

ПАМ’ЯТАЙТЕ, що недбале поводження з вогнем призводить до людських жертв і матеріальних збитків. Особи, винні в порушенні правил пожежної безпеки, в залежності від характеру порушень та їх наслідків, несуть адміністративну або кримінальну відповідальність.

У РАЗІ ПОЖЕЖІ АБО ПОЯВИ ДИМУ НЕГАЙНО повідомити в пожежну охорону ПО ТЕЛЕФОНУ—101, вказавши точну адресу.

Кольчинська селищна рада

4
+3
1

2021 04 01 zaborona rybaУ зв'язку з недопущенням порушення встановлених законодавством обмежень у період масового розмноження диких тварин з 1 квітня до 15 черевня 2021 року, призупиняється здійснення діяльності, що може призвести до забруднення водойм, іншого негативного впливу на середовище існування, міграції та нересту риби. В період нересту заборонено проводити днопоглиблювальні, вибухові та інші види робіт, добувати будівельні матеріали (видобування піщано-гравійної суміші, розчистка русел річок, днопоглиблення, берегоукріплення тощо), проводити змагання із спортивного рибальства, проводити підводне полювання, пересування плавучих засобів (човнів). Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства в цей час дозвіл на використання плавальних засобів мають тільки органи, що займаються охороною водоймищ.

Кольчинська селищна рада закликає суворо дотримуватись встановлених норм законодавства під час нересту, адже він відіграє важливу роль у ідтворенні природних ресурсів та підтриманні сталих запасів риби.

0

 Board meeting

16 березня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області.

У засіданні взяли участь члени атестаційної комісії.

4
+4

2021 02 23 atestatsiina komisiaЗ метою належної організації та проведення атестації педагогічних працівників та керівників закладів освіти Кольчинської селищної ради 23 лютого 2021 року відбулося перше засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я Кольчинської селищної ради.

10
+10

2021 02 19 nebesna sotniaСьогодні, 19 лютого 2021року, в смт Кольчино біля пам’ятного знаку було проведено мітинг-реквієм з вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук