Новини навколо

Поради лікаря із Китаю, щодо КОРОНАВІРУСНОЇ ПНЕВМОНІЇ

2
+2

2020 03 17 pro koronavirusЯкщо у вас простуда – насморк, мокрий кашель, – то ви не заражені коронавірусом пневмонії.

Коронавірусна пневмонія - це сухий кашель без насмарку.

В Китаї цей коронавірус ще називають Ухань. Він не є термостійким, і буде вбитий при температурі 26°–27°С. Тому пийте часто гарячу воду і побільше. Гаряча вода ефективна проти всіх вірусів. Ні в якому разі, не пити холодну воду.

  1. Коронавірус за розмірами дуже великий, (діаметр ячейки 400–500 нм), тому будь-яка респіраторна маска, в силі відфільтрувати вірус. Все-таки, коли заражений чхає, кашляє перед вами, вірус має силу польоту на 3 метри, перш, як впаде на землю, але у повітрі літати не зможе. І на землі він помирає.
  2. Коли вірус впаде на поверхність металу, він проживе не менше 12 годин. Тому пам'ятайте, що якщо ви доторкнулися до металевої поверхні, то вимийте акуратно руки з милом. Якщо ви не маєте можливості мити руки, носіть із собою мокрі салфетки, щоб зразу витирати руки, використані салфетки складайте в целофан, щоб не потрапив вірус до ваших речей в сумочці.
  3. Коронавірус на одежі може бути активним від 6 до 12 годин. Звичайний пральний порошок убиває вірус. Для зимового одягу, який не має можливості прати часто, досить виставити на сонце, щоб вбити вірус.

Інформація, про симптоми Коронавірус

  1. Спочатку він заражає горло, буде відчуття ангіни і сухості, що триватиме 3–4 дні.
  2. Тоді вірус з'єднується із носовою слиззю і стікає в трахеї, а тоді потрапляє в легені. Цей процес займе від 5 до 6 днів.
  3. При пневмонії підвищиться температура, і буде важко дихати. Закладеність носа не буде звичайним. Ви будете відчувати, ніби тонете в водоймі. При всіх цих симптомах не виходите з хати, а викликаєте швидку допомогу, до хати. Хай лікарі їдуть до вас.
  4. Великий ризик зараження, в людних місцях, і торкання між людьми. Тому постійно треба мити руки з милом, чи поки прийдете до хати використовуєте мокрі салфетки. Вірус на ваших руках може жити 5–10 хвилин. Але за цих 5–10 хвилин ви робите багато звичних рухів (наприклад – потерти вухо, носа, обличчя, очі, поправити волосся). То ж остерігайтеся робити ці рухи, до тих пір, поки не помиєте руки.
  5. В добавку до частого миття рук, обов'язково полощіть горло БЕТАДИНОМ, або розчином бікарбонату (питтєва сода) з 3–4 краплями йоду – щоб видалити, або зменшити кількість мікробів, поки вони ще тільки в горлі (перед тим, як вони вам скапають в трахеї, і попадуть в легені).
© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук