Новини навколо

1
+1

2021 03 05 bdzholyДля запобігання загибелі бджіл при проведенні обробітків пестицидами слід приділити особливу увагу дотриманню вимог законодавства при обробітках інсектицидами медоносних рослин. При проведенні захисних заходів цих культур необхідно застосовувати виключно препарати, дозволені до використання в Україні, рекомендовані для цих культур у рекомендованих нормах внесення.

10
+10

2021 02 19 nebesna sotniaСьогодні, 19 лютого 2021року, в смт Кольчино біля пам’ятного знаку було проведено мітинг-реквієм з вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні.

4
+4

2021 02 03 pamiatka

В умовах збройної агресії Російської Федерації щодо нашої держави органами СБ України отримується інформація щодо можливих посягань з боку російських спецслужб і правоохоронних органів на здоров’я і свободу громадян України при їх перебуванні за кордоном, у тому числі з метою залучення до розвідувально-підривної діяльності на шкоду безпеці нашої країни. Не виключеними є аналогічні прояви і з боку спеціальних служб чи правоохоронних органів інших держав, які громадяни України відвідують як із туристичною чи іншою приватною метою, так і для тимчасового працевлаштування.

Управлінням СБУ України в Закарпатській області розроблено «Пам’ятку громадянину України, що їде за кордон».

1
+1

2020 05 14 zasidanna uraduВчора, 13 травня, відбулося засідання Кабінету Міністрів України у порядку денному, серед інших, було питання
"5.8. Про затвердження перспективного плану формування територій громад Закарпатської області".

2
+2

2020 05 10 koly bude shkola

З перших днів на посаді Кольчинського селищного голови Микола Васильович Дуб спрямував усі свої зусилля на виконання першочергових запитів і потреб своїх односельчан, серед яких найболючішим питанням була і залишається побудова нової школи. Заради досягнення цієї мети вже докладено чимало зусиль, адже Микола Васильович особисто порушував питання побудови школи на всіх рівнях влади, дійшовши, без перебільшення, до самого Києва. Нарешті у листопаді 2019 року вдалося досягти успіху, коли під час спілкування з Міністром розвитку громад і територій Бабак А.В., Микола Васильович залучився підтримкою з боку найвищого керівництва держави, а будівництво Кольчинської школи було офіційно включено до проєкту Президента «+100», де у переліку 100 нових загальноосвітніх навчальних закладів було передбачено початок будівництва Кольчинської школи уже в 2020 році. З того часу пройшло тільки п’ять місяців…

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук