Новини навколо

1
+1

2020 05 14 zasidanna uraduВчора, 13 травня, відбулося засідання Кабінету Міністрів України у порядку денному, серед інших, було питання
"5.8. Про затвердження перспективного плану формування територій громад Закарпатської області".

2
+2

2020 05 10 koly bude shkola

З перших днів на посаді Кольчинського селищного голови Микола Васильович Дуб спрямував усі свої зусилля на виконання першочергових запитів і потреб своїх односельчан, серед яких найболючішим питанням була і залишається побудова нової школи. Заради досягнення цієї мети вже докладено чимало зусиль, адже Микола Васильович особисто порушував питання побудови школи на всіх рівнях влади, дійшовши, без перебільшення, до самого Києва. Нарешті у листопаді 2019 року вдалося досягти успіху, коли під час спілкування з Міністром розвитку громад і територій Бабак А.В., Микола Васильович залучився підтримкою з боку найвищого керівництва держави, а будівництво Кольчинської школи було офіційно включено до проєкту Президента «+100», де у переліку 100 нових загальноосвітніх навчальних закладів було передбачено початок будівництва Кольчинської школи уже в 2020 році. З того часу пройшло тільки п’ять місяців…

3
+3

2020 05 08 den pamiatiСьгодні, 8 травня, з нагоди відзначення Дня пам’яті і примирення та 75 річниці Перемоги над нацизмом у Європі, було покладено квіти до підніжжя Обеліску Слави, що у смт Кольчино.
Вшанували пам’ять загиблих – О.І. Радиш, голова Мукачівської РДА, М. В. Дуб, голова Кольчинської селищної ради та працівники селищної ради.

2
+2

2020 03 17 pro koronavirusЯкщо у вас простуда – насморк, мокрий кашель, – то ви не заражені коронавірусом пневмонії.

Коронавірусна пневмонія - це сухий кашель без насмарку.

В Китаї цей коронавірус ще називають Ухань. Він не є термостійким, і буде вбитий при температурі 26°–27°С. Тому пийте часто гарячу воду і побільше. Гаряча вода ефективна проти всіх вірусів. Ні в якому разі, не пити холодну воду.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук