Кольчино сьогодні

Вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні

10
+10

2021 02 19 nebesna sotniaСьогодні, 19 лютого 2021року, в смт Кольчино біля пам’ятного знаку було проведено мітинг-реквієм з вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні.

Революція гідності – це важкий іспит для України, коли наш народ продемонстрував своє прагнення до свободи, з поняттями про значення слів «гідність» і «свобода». Метою заходу було пробудження патріотизму і виявлення любові до Батьківщини та її захисників.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували загиблих на Майдані Героїв Небесної Сотні та воїнів, які загинули в боях за Дебальцеве - голова Мукачівської райдержадміністрації Василь Чигринський, голова Кольчинської селищної ради Микола Дуб, старости, депутати, члени виконкому, а також керівники й спеціалісти апарату та відділів Кольчинської селищної ради. Під час мітингу-реквієму в пам’ять про революційні події було запалено лампадки.

Важливо пам’ятати героїв не лише сьогодні, а й кожного дня. Бо ті трагічні події стали переломним моментом Революції Гідності та визначили, куди рухатиметься ціла країна.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук