Кольчино сьогодні

Звільнення доріг від снігу

9
+8
1

2021 01 20 snigЗараз зима і зрозуміло, що у таку пору року снігопад - не аномальне явище. Проте, якщо сніг паде одночасно всюди, то шість одиниць техніки, які сьогодні задіяла селищна рада за сприяння підприємців, що відгукнулися, не в спромозі так само одночасно очистити майже півсотні кілометрів доріг, що пролягають на території Кольчинської територіальної громади.

Зауважимо, що очищення комунальних доріг усіх населених пунктів громади проходить і в цю годину. Продовжимо і завтра. Зробимо все можливе, щоб наші мешканці мали можливість добратися із домівки на роботу чи по іншим важливим справам й повернутися благополучно додому.

Вдячні за підтримку та оцінку нашої роботи значної частини громадян, які слідкують за нашою роботою.

Закликаємо віднестися до ситуації, що склалася, з порозумінням - тих громадян, які висловлюють обурення. Ми прекрасно розуміємо, що їм не стане легше від усвідомлення того, що дороги десь прочищені, або чистяться, а біля їх домівки техніка ще не поспіла. Робимо все можливе... і неможливе. Оскільки, через певні перепитії у нашому суспільному житті, не лише наша громада, а й, практично, всі мають аналогічні проблеми.

І, якщо десь хтось ставить нам у докір вибіркові приклади з інших громад, то будьмо чесними один перед одним: не можна вважати об'єктивними прикладами кілька очищених вулиць десь інде, видаючи це за загальну ситуацію там. Але, це так - для роздумів господарників-теоретиків. Якщо ж по справі, то вважаємо конструктивним звертатися по даній проблемі і повідомляти про перебіг її усунення у НАШІЙ ГРОМАДІ:

  • +380 (50) 507-01-00 - Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради
  • +380 (50) 500-80-33 - Іван Йовбак, заступник селищного голови по раді

Дякуємо за розуміння! Проблему подолаємо!


Інші статті до теми:

2021-01-21 Продовжуємо прибирання снігу з доріг

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук