Кольчино сьогодні

По вул. Локоти освятили статую Пречистої Діви Марії

1
+1

2020 08 28 posvichennia divy marii28 серпня у нашій Кольчинській громаді відбулася знаменна подія. З нагоди свята Успіння Пресвятої Богородиці Марії, у селищі Кольчино по вул. Локоти здійснено освячення статуї Пречистої Діви Марії.

Чин освячення провів декан Чинадіївського деканату – Володимир Іванчов у співслужінні з всечесним отцем Василем Реміцьким, парохом Свято-Петропавлівського храму смт Кольчино (Шелестово), всечесним протоієреєм отцем Іваном Токарем, адміністратором храму Покрови Пресвятої Богородиці (смт Кольчино), всечесним отцем Романом Сіверином, адміністратором храму Архістратига Михаїла (с.Кленовець), храму Зіслання Святого Духа (с.Кленовець), храму Георгія Побідоносця (с.Жборівці), а також всечесним отцем Ярославом Долгошем, адміністратором храму Різдва Пресвятої Богородиці (с.Верхня Визниця) та храму Успіння Святої Анни (с.Лісарня). Статую Пресвятої Богородиці Діви Марії було встановлено з ініціативи і на кошти мецената, жителя селища Кольчино, приватного підприємця Івана Івановича Репинця, директора ТОВ "Автотранзит", депутата Кольчинської селищної ради, який задля втілення в життя цієї шляхетної справи доклав усіх зусиль.

Цього дня всечесними отцями було також освячено будівлю ТОВ "Автотранзит" «AVTOTRANZYT LTD» (смт Кольчино, вул. Локоти), що стала важливим здобутком у діяльності Репинця І.І., і не менш важливим об’єктом у розбудові Кольчинської громади.

Опісля був відслужений Молебень до Божої Матері, у якому взяли участь меценат Репинець Іван Іванович, депутат Кольчинської селищної ради, з сім’єю, а також депутати і працівники Кольчинської селищної ради, і місцеві парафіяни.

На завершення цієї події, о. Михайло подякував добродіям, стараннями яких було встановлено статую на честь Богородиці, а вірян, які були присутні, закликав молитися на цьому місці до Пречистої Діви Марії.


Усі фото:

ФОТОАЛЬБОМ

 

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук