Кольчино сьогодні

Карантин вимагає жорсткі обмеження, але сім'ї повинні скуштувати посячену паску

3
+3

2020 04 11 paska i karantynСьогодні, 13 квітня, відбулося чергове засідання оперативного штабу щодо запобігання запобігання поширенню випадків COVID-19.

Головував Микола Дуб, голова селищної ради, керівник оперативного штабу. Всього на засіданні були присутні 12 членів вштабу. Всі разом вирішували питання "Про вжиття додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на період пасхальних днів".

Відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб і Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України короиавірусу COVІD-19» та розпорядження селищного голови №13-02-4/1 від 27 березня 2020 року, враховуючи особливий ризик інфікування коронавірусною інфекцією COVID-19 у вихідні та святкові дні 18-21 квітня 2020 року, вирішили:

І. Рекомендувати мешканцям населених пунктів Кольчинської селищної ради та радам релігійних церковних громад запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період пасхальних днів, серед яких:

  • обмежити перебування осіб під час посвячення пасхи біля входу до дворогосподарства власного будинку (одна особа із засобом індивідуального захисту біля кошика з пасхою);
  • дотримуватись відстані не менше ніж 1,5 метра між священиком та господарем;
  • дотримуватись санітарно-гігієнічних вимог та протиепідемічних заходів;

ІІ. Заборонити розкладання вогнищ на території Кольчинської селищної ради на період святкових днів.

Відмітимо, що такі рішення оперативний штаб прийняв після зустрічі із настоятелями усіх храмів на території громад Кольчинської селищної ради, в ході якої був досягнутий консенсус між усіма учасниками цієї зустрічі. Вони залишаться в силі при умові, що епідемічна ситуація не загостриться більш критично.

Було також домовлено додатково – до 16 квітня повідомити усіх мешканців населених пунктів на території Кольчинської селищної ради про час посвячення пасок по селах, вулицях та конфесіях.

У зв'язку із цим хочемо наголосити, що всі бажаючі можуть надати до штабу слушні пропозиції щодо організації вищезгаданих заходів за телефонами:

  • +380505070100 – Микола Васильович Дуб, голова Кольчинської селищної ради
  • +380954542657 – Оксана Іванівна Окогриб, секретар виконавчого комітету Кольчинської селищної ради.

Пропозиції будуть розглянуті із можливістю внесення змін до окремих пунктів рішення штабу.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук