Кольчино сьогодні

Відбувся футбольний турнір серед юнаків пам’яті Гейзи Мезева

8
+8

2016 10 23 futbolny turnirОсінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи. Кожен день не схожий на попередній. Він дивує, дарує нові кольори і форми, тривожить сумними звуками і подіями, бо кожного дня відбуваються зміни.

Саме 22-23 жовтня, в прекрасні осінні дні, коли на вулиці сумно падає дощ і несе з собою світлі спогади, на стадіоні смт Кольчино відбувся дитячий футбольний турнір серед юнаків 2003-2004 р.н. пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Мезева Гейзи Миколайовича, який був прекрасною людиною, відмінним організатором спортивної роботи в колективах фізкультури Мукачівщини. Це людина з великої літери, адже присвятив все своє життя спорту: 50 років працював в товаристві «Колос», був майстром велосипедного спорту, Національним комісаром з велосипедного спорту і прикладав максимум зусиль, щоб мрії про якісний і процвітаючий у всіх напрямках спорт перетворювалися в реальність.

У турнірі в честь Мезева Гейзи Миколайовича брали участь шість команд, які охоче змагалися, адже це була чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь своєї громади. Ми радо зустрічали гостей з Львівської області - команду «Сокіл» районної ДЮСШ м.Рудки та команду районної ДЮСШ м.Городок. Також приємною стала зустріч з командою районної ДЮСШ м.Долина, Івано-Франківської області. На стадіоні ми вітали й збірні команди Мукачівської районної ДЮСШ «Колос 1» (2004 р.н.) та «Колос 2» (2003 р.н.) та команду відділення Мукачівської районної ДЮСШ ФСТ «Колос» по футболу с.Великі Лучки.

В результаті цікавої та напруженої боротьби перше місце виборола команда «Сокіл» районної ДЮСШ м.Рудки, Львівської області, на другому – команда районної ДЮСШ м.Городок, Львівської області, на третьому – збірна команда «Колос 2» (2003 р.н.) Мукачівської районної ДЮСШ. Турнір пройшов змістовно цікаво, до участі в ньому були залучені судді-професіонали, напруженою була практично кожна гра, відчувався професіоналізм команд. Кращим гравцем турніру визнали представника команди районної ДЮСШ м.Городок Станька Андрія. Кращим голкіпером став Беляк Ростислав (м.Долина), кращим нападником визнано Пенгрина Івана, кращим захисником став Шніцер Максим (м.Городок), а кращим півзахисником – Гейман Даніел (смт Кольчино), кращим бомбардиром під час гри став Гузинець Олександр (смт Кольчино).

Відомо, що спорт – невичерпне джерело життя, сили і краси. Сьогодні здоровий спосіб життя стає все більш популярним у нашому суспільстві, і це не просто данина моді, а бажання людей різних поколінь зберегти молодість і здоров'я. В пам'ять про хорошу людину, «вічного» спортсмена – Мезева Гейзу Миколайовича й відбувся це турнір, який несе в собі віру в безсмертя футболу й процвітання спорту. Бажаємо кожній команді вірити в перемогу,своєю грою нести поміж людей пропаганду здорового способу життя, адже найбільше багатство країни – це люди, їх потенціал. Головне завдання кожної держави – зберегти і примножити його. Без спорту, без здорового способу життя це неможливо.

До нових зустрічей!

[zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-camera" link="https://goo.gl/photos/6CaBu76nQiRxbeEBA" target="_blank"]Фоторепортаж[/zt_button]
© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук