Кольчино сьогодні

Автодорога «Кольчино – Лісарня – Пузняківці»: ремонт триває

3
+3

2016 09 02 remont dorigНа початку серпня Служба автомобільних доріг Закарпатської області розпочала поточний ремонт автодороги «Кольчино – Лісарня – Пузняківці» на Мукачівщині. Дорога виконує важливу функцію не тільки як складова логістики, а й сприяє формуванню туристичного іміджу району в цілому, адже веде до курортних об’єктів, які відвідує багато туристів.

Автодорога загальною протяжністю 23 кілометри не ремонтувалася понад 20 років, тому проїхати на окремих ділянках було вкрай складно. Проведення ремонтних робіт стало можливим за підтримки держави – за ініціативою голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая та дієвої допомоги голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля виділено кошти з державного бюджету.

Виконання робіт, які проводить філія Мукачівської ДЕД, супроводжують деякими організаційними труднощами, оскільки Служба автомобільних доріг України заборгувала значні кошти в сумі понад 20 мільйонів гривень Дочірньому підприємству «Закарпатський облавтодор», яке в свою чергу не може перерахувати кошти підрядникам для вчасного придбання витратних матеріалів, зокрема, асфальту.

Але, незважаючи на фінансові складнощі, філія Мукачівської ДЕД вишукує можливості, щоб продовжити ремонтні роботи та виконати їх вчасно і якісно. Так, проводиться спрофілювання обочин автогрейдером, адже головна біда даного відрізку дороги – це завищені обочини, які спрямовували потік дощових вод на центральну частину дорожнього покриття. Обочини були завищені внаслідок проведення робіт іншими службами, зокрема прокладанням газових труб. Також на відрізку дороги «Кольчино-Пузняківці» виконується яковий ремонт дорожнього покриття.

[zt_video_play src="https://youtu.be/v1AdFsI4ZAs" width="500" height="300"][/zt_video_play]

Джерело:

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук