У освіті

В школу малят проводжає садок... (ФОТО)

5
+5

2017 05 31 vypusk dnz31 травня – останній день весни, квітучий і сонячний, як саме дитинство. Цей день став особливим для дошкільнят, вихованців старшої групи «Дзвіночки» Кольчинського ДНЗ №1, бо сьогодні в школу малят проводжав рідний дитсадок. Для них закінчився перший відповідальний етап життя, раннє дитинство.

Випускний у дошкільному навчальному закладі – це одна з найменших, але найголовніших сходинок життя кожної дитини. За час, проведений у Кольчинському дитсадку №1, діти здобули цінний життєвий досвід, опанували необхідні знання, виробили важливі для свого майбутнього уміння і навички. Дбайливі педагоги під керівництвом Мироненко Т.А., завідуючої Кольчинського ДНЗ №1, створили для своїх вихованців прекрасний світ дитинства, де заклали основи майбутніх знань, навчили бути організованими і зібраними, виховали в них уміння спілкуватися з друзями.

Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у Кольчинському дошкільному навчальному закладі №1. Про те, щоб це свято було особливим, подбали дорослі: педагоги, батьки і поважні гості. Микола Васильович Дуб, голова Кольчинської селищної ради, завітав на дитяче свято з привітаннями і подарунками від народного депутата України Михайла Ланя та депутата Закарпатської обласної ради Олексія Баранюка.

Святково вбрана зала, безліч квітів та повітряних кульок, яскраві фото вихованців-випускників – усе це стане приємними теплими спогадами для всіх учасників і гостей випускного. Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. У добрий час до радісних мрій у школу малят проводжав садок...


 Інші статті до теми:

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук