У освіті

4
+4

2021 05 06 vystavkaЗ метою відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва; сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого і духовного розвитку; виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді, відповідно до розпорядження голови Кольчинської селищної ради від 06.04.2021 №51-02-4/1 «Про проведення у 2021 році фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!» з 29 квітня до 08 травня 2021 року проведено ІІ етап фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!».

4
+4

2021 05 01 voskresny pysanko

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються із далеких країв птахи, земля одягається в зелень, квітнуть сади, перегукуються пташиним співом гаї. Разом із пробудженням природи від зимового сну в Україні починається весняний цикл народних свят. Світле й радісне свято Воскресіння Сина Божого – Ісуса Христа – одне з найдавніших та найбільших християнських свят, що припадає на цей період.

5
+5
2021 04 22 konkurs na posadu
22 квітня 2021 року у залі Кольчинської селищної ради проведено конкурс на посаду керівника Верхньовизницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кольчинскої селищної ради Мукачівського району.

1
+1

2021 04 21 narada21 квітня 2021 року у залі Кольчинської селищної ради проведено нараду керівників закладів освіти Кольчинської селищної ради, в якій взяли участь Дуб М.В., селищний голова, Зварич В.Ю., в.о.начальника відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я Кольчинської селищної ради, Няговська Н.Б., начальник Служби у справах дітей Кольчинської селищної ради, керівники закладів освіти Кольчинської селищної ради.

3
+3

2021 04 19 tvorchyi konkurs

В. О. Сухомлинський писав: «Умій відчувати серце матері, умій бачити в її очах мир і спокій, тривогу і неспокій, збентеження і смуток…»

Кожному відомо, що немає на землі ближчої та ріднішої людини, ніж мама. Із перших хвилин життя ми оточені її теплом і турботою, ділимося з нею своїми таємницями й враженнями про навколишній світ і завжди розраховуємо на повну підтримку та розуміння з її боку.

Протягом квітня 2021 року у закладах загальної середньої освіти Кольчинської територіальної громади тривав ІІ етап обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами», підсумки якого підведено 16 квітня у залі Кольчинської селищної ради. Виховання шанобливого ставлення до жінки-матері як невтомної і самовідданої берегині звичаїв, традицій, духовності, відповідальної за збереження і продовження сімейних культурно-історичних традицій, виявлення й підтримка обдарованих дітей – ось головна мета даного Конкурсу.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук