"Кольчино VIVAT!" - 2018 (ФОТО, ВІДЕО)

12
+12

2018 07 29 kolchyno vivatВіват, Кольчино! Цього року 29 липня саме такі вітання знову лунали в нашому рідному Кольчині. Адже за доброю традицією святкування Дня населених пунктів у Кольчинській громаді відбулося у формі чудового фестивалю «Кольчино Vivat». І гостей на свято теж завітало багато, бо дзвінке відлуння фестивалю швидко шириться нашим краєм. Цього року у нас на святі побували: заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Олександр Богів, голови сільських рад та депутати різних рівнів, професійні спортсмени та аматори спорту, творчі колективи, виконавці та ансамблі художньої самодіяльності, жителі Кольчина, Кленовця, Кендеришова, Жборівців, дорослі і діти з усіх куточків Закарпаття, а також гості з усієї України та з-за її меж.

Урочистий початок цього прекрасного дійства відбувся на стадіоні смт Кольчино. Під час відкриття зі словами щирих вітань до всіх присутніх звернулися Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради, та Олександр Богів, заступник голови Мукачівської райдержадміністрації. Микола Васильович, звертаючись до своїх односельців висловив слова щирої подяки усій громаді, а особливо тим активним громадянам, що взяли участь у організації та проведенні свята. Олександр Ярославович Богів приєднався до вітань і побажав фестивалю довгих років процвітання і добробуту, висловивши надію, що це свято щороку збиратиме все більше і більше коло учасників, знайомих і добрих друзів, і даруватиме всім радість.

Такі прекрасні слова вітань розпочали перший етап фестивалю – спортивні змагання. Першим випробуванням став велопробіг, який відзначився великою кількістю учасників – всього 80 дітей віком від 6 до 16 років, які отримали чудові спортивні подарунки. Після жвавої боротьби на турнірі з великого тенісу почесне І місце виборов – Станкович Павло; ІІ місце – Станкович Катерина; ІІІ місце – Лакатош Іван. Вирували спортивні пристрасті і на футбольному дербі, де перемогу здобули такі команди: І місце – «Кольчино», ІІ місце – «Колос», ІІІ місце – «Кірово». Спортивна фортуна під час волейбольних змагань усміхнулася таким командам: І місце – Кленовець, ІІ місце – 5-поверхівки смт Кольчино, ІІІ місце – Кендерешів.

Паралельно із спортивними змаганнями, на стадіоні проходив показовий виступ Мукачівського кінологічного клубу "Замкова стража". Неабиякий захват викликав у спостерігачів той вишкіл, що демонстрували чотириногі друзі-охоронці.

Між спортивною частиною та офіційним відкриттям культурно-розважальної частини приємним сюрпризом для всіх присутніх на святі був виступ духового оркестру 128 бригади.

Успіхи у спорті гучно відсвяткували під час культурно-розважальної програми, що розпочалася о 17.00. У концертній програмі розквітли справжні таланти Кольчинської громади: і вокалісти, і артисти, і хореографічні колективи, серед яких і прекрасний хореографічний дитячий колектив "Діамант" із Кольчина. Порадували глядачів своїми виступами і відомі у нашому краї виконавці: дует «Ярослав-На» (подружжя Наталія та Ярослав Дуб із Львівщини), фольклорний дует «Червена ружа» (Лілія Немеш та Ольга Прокоп), вокальний дует «Марілія» (Марія Окс та Лілія Немеш), Іван Пилипець, гурт «Остра Тирнина», гурт «Кольчино».

Головним музичним подарунком свята став гімн селища Кольчино на слова Любові Яблонської, музика Ярослава Дуба у виконанні дуету "Ярослав-На". Це був не єдиний символічний подарунок для Кольчина, цього дня Кольчино отримало і свій герб, яким відтепер пишатимуться покоління наших односельчан.

А нашому селищу є чим пишатися і є ким пишатися. В піднесеній та святковій атмосфері нагороджено Почесними грамотами Закарпатської облдержадміністрації Папп Тиберія Людвиговича, директора ТзОВ „Тепло Люкс-М”, депутата Кольчинської селищної ради та Удут Хатуну Важаївну, директора Кольчинської ЗОШ І-ІІІ ст. – за сумлінну працю, активну участь у виконанні завдань місцевого самоврядування, значну громадську діяльність та високий професіоналізм.

Спільними грамотами Мукачівської районної ради та Мукачівської райдержадміністрації за активну участь у виконанні завдань місцевого самоврядування, громадському житті селища та з нагоди святкування Дня населених пунктів селищної ради «Кольчино VIVAT!» були нагороджені: Чамарник Віра Василівна, завідувач клубу с.Жборівці, Білак Володимир Васильович, підприємець, член виконкому Кольчинської селищної ради, Швалагінь Ольга Іванівна, заст.д-ра ТДВ «Закарпаттоблагротехсервіс», депутат Кольчинської селищної ради.

Особливими подяками від Кольчинської селишної ради за участь в проведенні святкування Дня населених пунктів селищної ради «Кольчино VIVAT!» та за сприяння розвитку культури, народної творчості і відродження народних традицій нагороджено: Ольга Прокоп, Лілія Немеш, Марія Окс, Маріанна Окс, Магдалина Масалова, Михайло Гаврилець, Володимир Фаринич, Олеся Садварі, Валентина Петерлик, Любов Яблонська, Людмила Переста, Михайло Ігнаці, Олеся Малікова, Юліанна Тороні, Марія Попович, Віталій Горват, Софія Калинич, Мирослав Масалов, Іван Пилипець, дует «Яросла-На», хореографічний колектив «Діамант», гурт «Кольчино».

За рішенням виконавчого комітету Кольчинської селищної ради №893 від 21.06.2018 сертифікатами про присвоєння «Почесний громадянин селища Кольчино» нагороджені: Бровдій Ілля Іллєвич, Гавей Іван Іванович, Пушкарович Любов Григорівна, Пфістер Терезія Іванівна, Садварі Ганна Іллівна.

Свято вдалося на славу, і відбулося воно завдяки наполегливій праці дружньої і згуртованої громади Кольчинської селищної ради, під керівництвом Миколи Васильовича Дуба.

За особливу підтримку та сприяння у проведенні фестивалю хочеться висловити слова щирої подяки народному депутату України Михайлу Івановичу Ланьо та депутату Закарпатської обласної ради Олексію Васильовичу Баранюку.

Від року і до року фестиваль "Кольчино Vivat" набуває розмаху: все більше людей виявляють бажання взяти у ньому участь, і все більше гостей приходять його відвідати. Без перебільшення, він став однією з найочікуваніших і найяскравіших подій Мукачівщини.

Віват, Кольчино! Живи і процвітай!

ФОТОАЛЬБОМ


Інші статті до теми:

 

 

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук