"Кольчино VIVAT!" - 2017 (ФОТО, ВІДЕО)

5
+5

2017 07 30 kolchyno vivatНехай живе і процвітає Кольчино! Це сподівання кожного доброго громадянина втілили в життя 30 липня в селищі Кольчино, під час святкування Дня населених пунктів Кольчинської селищної ради. Адже саме у 2017 році це чудове свято, яке у селищі святкують другий рік поспіль, отримало свій особливий логотип та власну промовисту назву «Кольчино VIVAT!», що й означає побажання «Хай живе Кольчино!». З цієї радісної нагоди у Кольчині було проведено багато цікавих заходів, деякі з яких не просто проводилися вперше, а й не мають аналогів на теренах Закарпаття.

В урочистих заходах до Дня населених пунктів Кольчинської селищної ради взяли участь представники майже усіх рівнів влади: депутат Закарпатської обласної ради Олексій Васильович Баранюк, Сергій Володимирович Гайдай, голова Мукачівської райдержадміністрації, Олександр Ярославович Богів, заступник голови Мукачівської райдержадміністрації, Микола Васильович Дуб, голова Кольчинської селищної ради, а також голови сільських рад Мукачівщини, представники громадських організацій, мешканці та гості з інших областей України та з-за її меж. Кожен з них знайшов теплі слова вітання та побажань для краян, що завітали на свято.

Але найщирішим і найзворушливішими стали слова, з якими до своїх односельців звернувся Кольчинський селищний голова М.В. Дуб. Вітаючи односельчан зі святом, Микола Васильович подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті селища, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування. Також, побажав рідному селищу процвітання, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості. "Віват! Віват!" – гасло цього урочистого святкового дня щоразу радісно лунало під час виступу Миколи Васильовича та почесних гостей.

Святкування розпочалися зі спортивних змагань: дитячої велогонки та грандіозного 60-кілометрового MTB веломарафону «Кельтським шляхом», у якому взяли участь майстри міжнародного класу з країн Європи. Цього дня пройшли також турніри: з футболу, волейболу, великого та настільного тенісу, реслінг-змагання та легендарний вже нині хортинг.

Ці змагання ознаменовані справедливими і яскравими перемогами:

 • у турнірі з міні-футболу

1-е місце – ФК "Кольчино"
2-е місце – ФК"Кендерешів"
3-е місце – ФК"Кіровець"

 • у турнірі з волейболу

1-е місце – ВК "Кендерешів"
2-е місце – ВК "Дрім-Тімм"
3-е місце – ВК "Фанат-Кольчино"

 • з великого тенісу

1-е місце – Варваринець Володимир
2-е місце – Росул Василь
3-е місце – Станкович Павло

 • з настільного тенісу

1-е місце – Фекете Степан
2-е місце – Могилевець Микола
3-е місце – Сіксай Ростислав

 • у армреслінг-змаганнях перемогу здобув Юрій Данашевський

Фоторепортаж із першої частини свята:

[zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-camera" link="https://photos.app.goo.gl/CNX1UEMpbTymhthF2" target="_blank"]Фоторепортаж[/zt_button]

Святкування продовжилося фестивальним дійством, що розпочалося з урочистої ходи, у якій взяли участь поважні гості та представники майже всіх сільських та селищних громад Мукачівського району. Микола Васильович Дуб разом з колективом Кольчинської селищної ради взяли на себе всі організаційні питання і потурбувалися не тільки про цікаве дозвілля учасників і гостей свята, а й про їх безпеку та здоров'я, залучивши до співпраці медичних працівників і карету швидкої допомоги, правоохоронців та всі необхідні служби.

Концертно-розважальна програма, цього по-справжньому феєричного свята, розпочалася увечері о 18.00 год. Хедлайнером програми став Іван Пилипець, знаний у нашому краї. Долучилися до святкового концерту ще багато відомих імен: дует "Червена ружа" у складі народної артистки Ольги Прокоп та Лілії Немеш, Марія та Маріанна Окс, Михайла Станковича, дуету з Львівщини "Ярослав-На" у складі Ярослава та Наталії Дуб, дуету "Марілія" Марія Окс та Лілії Немеш, а також гурту "Кольчино". Активну участь у підготовці та участі взяли педагогічні та дитячі колективи Кольчинських дошкільних закладів номер №1 (керівник Мироненко Тетяни Антонівни) та Кольчинського ДНЗ №2 (керівник Ільницька Алла Іванівна), а також юні співаки й артисти Кольчинської загальноосвітньої школи (керівник Хатуна Важаївна Удут). Завітали на концерт з яскравими номерами та найкращими побажаннями й учні Верхньовизницької загальноосвітньої школи (керівник Володимир Іванович Фаринич). Юні таланти вітали глядачів поетичними рядками та музичними композиціями, які присвячувались і Україні, і рідному селищу.


Фоторепортаж із другої частини свята:

ФОТОАЛЬБОМ

Святкували увесь день і людям не хотілося розходитись по домівках, бо позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини в Кольчино. Хочеться вірити, що проведення такого свята стане доброю традицією і в наступні роки, буде щирою фінансова підтримка від меценатів і творча – від людей. А за "Кольчино VIVAT!" хочеться з особливою теплотою подякувати:

 • Ланьо Михайло Іванович, народний депутат України
 • Баранюк Олексій Васильович, депутат Закарпатської обласної ради
 • ТОВ "Сарма-Трейд"
 • ТОВ "Тема-Нова"
 • Фомін , директор ТДВ "Мукачівський машинобудівний завод"
 • Гарапко В.П., директор ТДВ "Закарпатоблагротехсервіс", член виконкому
 • Станкович К.Г., директор СТОВ "Кольчинське", член виконкому
 • ФОП Білак В.В., член виконкому
 • ФОП Копосович В.В.
 • ФОП Гладинець Андрій
 • Пфістер О.Е., директор ФГ "Квіти Закарпаття"
 • ПП Габовда Р.М.
 • ПП Медвідь М.І.
 • ПП Микуланинець М.Є.
 • Герей І.Ю., депутат Кольчинської селищної ради
 • Йовбак І.Ю., депутат Кольчинської селищної ради
 • Швалагінь О.І., депутат Кольчинської селищної ради
 • Папп Т.Л., депутат Кольчинської селищної ради
 • Гелебрандт М.В., депутат Кольчинської селищної ради
 • Клімцов М.М., депутат Кольчинської селищної ради
 • Х.В. Удут, директор Кольчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів
 • працівники клубів та біблітек на території селищної ради

Кожен, хто вчора побував на цьому святі, безперечно, зрозумів, що дружня і згуртована громада Кольчинської селищної ради, під керівництвом Миколи Васильовича Дуба, вміє і працювати наполегливо, і святкувати з розмахом. А все тому, що ці люди по-справжньому люблять і цінують свій рідний край.

Віват Вам! З роси і води!


Інші статті до теми:

logo mukachevo todey2017-08-05: «Кельтським шляхом»: веломарафон – це фінішувати, й не померти;

logo 1 kabelny2017-07-31: "Кольчино Vivat вже вдруге відбулось на Мукачівщині (ВІДЕО)"

logo2017-07-30: «Кольчино VIVAT»: свято до Дня населених пунктів селищної ради стартувало (ФОТО);

logo 1 kabelny2017-07-30: Кольчино Vivat та веломарафон «Кельтськими шляхом» вже стартували (ФОТО);

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук