4
+4

2021 05 01 paska u centri socposlug

Сьогодні, у Світлий день Христового Воскресіння у Кольчинському центрі надання соціальних послуг настоятель Кольчинського Свято-Петропавлівського храму протоієрей Василій Канчій та адміністратор храму Покрови Пресвятої Богородиці всечесний протоієрей отець Іван Токар освятили великодні паски для підопічних центру.

3
+3

2019 11 08 med avtoВчора, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко вручив медикам мукачівського району ключі від 9 новеньких «Рено Дастер».

6
-6
12

2016 10 01 pasportny stilСелище Кольчино – один з найбільших населених пунктів Мукачівського району, інфраструктура якого є однією з кращих і не тільки на Мукачівщині. Ефективне управління розвитком населеного пункту визначається багатьма складовими, серед яких розвиток інфраструктури, безперечно, посідає провідне місце. Остання має задовільняти життєві потреби жителів селища та разом з тим сприяти розвитку його економіки. Усвідомлюючи пріоритетність завдань, що стоять перед органами місцевого самоврядування, голова Кольчинської селищної ради Микола Васильович Дуб у своїй роботі велику увагу приділяє розвитку несільськогосподарських видів економічної діяльності на основі наявного потенціалу та існуючих потреб місцевої громади. Саме тому з метою підвищення рівня облаштування сфер життя, діяльності та побуту селян Микола Васильович спрямував свої зусилля на відкриття на території Кольчина "паспортного столу" - структурного підрозділу Мукачівського районного сектору головного управління Державної міграційної служби України. Адже відкриття такої важливої ланки в інфраструктурі селища дозволяє задовольнити потреби жителів у якісному та швидкому отриманні документів нового європейського зразка (внутрішніх паспортах та документах для виїзду за кордон), а також створює унікальну можливість для поповнення сільського бюджету за рахунок відрахувань, що у свою чергу дасть змогу спрямувати отримані кошти на вирішення невідкладних питань розвитку сільської громади.

12
+12

2016 05 08 vidkrytta kortu8 травня на стадіоні в селищі Кольчино відбулося урочисте відкриття нової спортивної споруди – сучасних тенісних кортів. Це велика подія у житті селища, оскільки теніс – це дещо більше, ніж спортивна гра чи просто приємне дозвілля.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук