4
+4

2017 09 29 velogonkaТретій день змагань Відкритого Чемпіонату України з багатоденних гонок стартував з Мукачівського району – селища Кольчино.

Гонщиків привітали: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай та селищний голова Кольчина Микола Дуб, начальник відділу молоді й спорту Олександр Корж.

1
+1

2017 02 25 kvkДоброю традицією стало проведення на Закарпатті Єпархіального КВК для молоді, який збирає у своє дружнє коло квк-команди уже 9 років поспіль. Цьогоріч Єпархіальний КВК для молоді Мукачівської греко-католицької єпархії відбувся 25 лютого в м.Іршава. "Всі професії важливі" - саме такою стала тема дев'ятого фестивалю-конкурсу веселих та кмітливих, на якому змагалися 15 команд нашого краю. Участь квк-команди Шелестівської греко-католицької парафії "НІКА" увінчалася прекрасною перемогою: наша команда зайняла І місце!

1
+1

2016 10 12 nagovskiМукачівщина має багато досягнень у різних спортивних дисциплінах. Не став виключенням і хортинг. Так, спортсмену з Мукачівщини Ігорю Няговському Наказом Міністерства молоді та спорту України від 19.08.2016 року № 3273 присвоєно звання майстра спорту України міжнародного класу з хортингу.

Привітав Ігоря Няговського з високими досягненнями очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, адже у травні цього року Ігор став Чемпіоном Європи з хортингу.

1
+1

2016 04 21 spartakiadaНа Мукачівщині стартувала спартакіада серед молоді з військово-прикладних видів спорту.

Сьогодні, 21 квітня, у Мукачівському районі проведено спартакіаду серед учнівської молоді (10-11 класи) з військово-прикладних видів спорту. Змагання, у яких взяли участь 8 команд, відбулися на стадіоні у смт Кольчино.

На урочистому відкритті спартакіади були присутні: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, селищний голова смт Кольчино Микола Дуб, начальник відділу молоді та спорту Мукачівської РДА Олександр Корж.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук