Кольчино сьогодні

"Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!" Кольчинська ОТГ включена в перспективний план формування територій громад Закарпатської області

7
+7

2019 12 29 kolchynska otgБорітеся – поборете,
Вам бог помагає!
За вас правда, за вас сила
І воля святая!
(із поеми "Кавказ")
Тарас Шевченко

РОЗПОРЯДЖЕННЯМ Кабінету Міністрів України №1391-р від 18.12.2019р. "Про затвердження перспективного плану формування територій громад Закарпатської області" затверджений ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН формування територій громад Закарпатської області.

Затвердження такого важливого документу є значущим для громад нашого краю, які бажають об'єднатися у Кольчинське ОТГ. Адже, не один місяць, а то майже й рік, ми разом йшли до цього затвердження у Перспективному плані, який став наріжним каменем у подальшому розвитку історії наших громад. Шлях, по якому йшли був непростим, часто – неоднозначним. Попри неодноразові стверджуючі виявлення позиції жителів наших громад щодо об'єднання у ОТГ, наші стремління не завжди чули (або не хотіли чути?), не завжди сприймали солідарно. А зовсім недавно, ситуація досягла критичної точки, яка спонукала дійти аж до Києва – для того щоб нас почули і зрозуміли через усі перепони, спричинені "доброзичливцями".

Із столиці, після зустрічі з Міністром розвитку громад і територій Альоною Бабак, представники громад Кольчинської селищної, Верхньовизницької та Пузняковецької сільських рад йшли з твердим переконанням, що Кольчинському ОТГ – бути! Проте, пристрасті не вщухали. Через певний час, чи не з усіх місцевих джерел мас-медіа, почали лунати "експертні" висновки про те, що на засіданні Кабміну ... проєкт був затверджений за вирахуванням 6 громад (!) серед яких згадувалася, як ВИРАХУВАНА і... Кольчинська ОТГ! "Це була пропозиція Асоціації міст України", – уточняли "експерти".

Як грім серед ясного неба! Нас у Міністерстві запевняли про одне, а коли ми пішли – вирішили інакше?! Чому?! Де правда?!

А ПРАВДА Є! Ось вона:


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 18 грудня 2019 р. № 1391-р

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Закарпатської області

1. Графічна частина (карта Закарпатської області) 2. Перелік спроможних територіальних громад Закарпатської області
2019 12 29 kolchynska otg  2019 12 29 kolchynska otg 02

Відповідно до частини третьої статті 11 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” Закарпатській обласній державній адміністрації належить продовжити роботу з підготовки пропозицій про внесення змін до плану, затвердженого розпорядженням премєр-міністром та внесення таких пропозицій в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України.

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук