Кольчино сьогодні

Нарада з керівниками релігійних громад

1
+1

2017 05 28 narada iz svashenykamyСьогодні, 28 травня, у залі засідань Кольчинської селищної ради пройшла зустріч-нарада М.В. Дуба із керівниками релігійних громад. Говорили про стан кладовищ на території громад селищної ради.

У нараді взяли участь:

  • всечесний отець Роман Сіверин, адміністратор храму Архістратига Михаїла (с.Кленовець), храму Зіслання Святого Духа (с.Кленовець), храму Георгія Побідоносця (с.Жборівці),
  • всечесний отець Ярослав Долгош, адміністратор храму Різдва Пресвятої Богородиці (с. Верхня Визниця) та храму Успіння Святої Анни (с. Лісарня), який є також сотрудником парафій храму Архістратига Михаїла (с.Кленовець) та храму Зіслання Святого Духа (с.Кленовець),
  • всечесний отець Василь Реміцький, парох Свято-Петропавлівського храму смт Кольчино (Шелестово),
  • всечесний протоієрей отець Іван Токар, адміністратор храму Покрови Пресвятої Богородиці (смт Кольчино),
  • старший куратор Михайло Порохнавець Свято-Петропавлівського храму (смт Кольчино),

а також керівництво Кольчинської ради

Всього на нараді було присутньо 25 осіб.

Микола Васильович Дуб, голова Кольчинської селищної ради проінформував усіх учасників зустрічі про сьогоднішній стан кладовищ на територіях Кольчина, Шелестова, Жборовець та Кленовця. Відмітив, що на кожному кладовищі встановлені сміттєві баки від AVE за домовленістю із селищною радою. Ознайомив із планами щодо відкриття нових кладовищ:

  • у Кольчині на вул.Спортивна загальною площею 0,7 га
  • у Шелестові  –  за адмінбудинком кар'єру по вул.Локоти, загальною площею від 1 до 2 га

Кольчинська селищна рада бере на себе зобов'язання щодо виготовлення для даних об'єктів: проектно-кошторисної документації, огорожі, центральної та підвідних доріжок на територіях вказаних кладбищ, а також підведення води.

Розглянули питання розширення кладовища у селі Кленовець – виступив Павло Порохнавець, спеціаліст-землевпорядник

Вирішили провести збори громадян окремо по релігійним громадам кожного села – для визначення відповідальних за благоустрій на кладовищах.

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук