Кольчино сьогодні

Закарбовані у пам'яті народу

3
+3

2017 02 17 godyna pamiati pro sotnuПодвиг Героїв Майдану назавжди закарбував лютневі дні у пам'яті і серцях всього українського народу, зробивши їх найбільш вікопомними у всій новітній історії нашої дежави. Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській.

17 лютого наша громада вшановувала Героїв Майдану, людей, що загинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Урочисті заходи відбулися у будинку культури с.Шелестово, де віддати почесну данину пам'яті цього дня прийшли: Сергій Володимирович Гайдай, голова Мукачівської райдержадміністрації, Олександр Ярославович Богів, заступник голови Мукачівської райдержадміністрації, Оксана Миколаївна Кречковська начальник відділу культури Мукачівської райдержадміністрації, Микола Васильович Дуб, голова Кольчинської селищної ради, Михайло Андрійович Кушнір, голова Верхньовизницької сільської ради. Ця важлива для кожного свідомого громадянина подія об'єднала в одній когорті і широку громадськість: керівників навчальних закладів Удут Х.В. (Кольчинська ЗОШ І-ІІІ ст.), Лукань С.І. (Кленовецька ЗОШ І-ІІ ст.), Фаринич В.І. (Верхньовизницька ЗОШ І-ІІІ ст.), Мироненко Т.А. (Кольчинський ДНЗ 1), Ільницьку А.І. (Кольчинський ДНЗ 2), Рагель Н.Л. (Кленовецький ДНЗ), Пуглива А.М. (Верхньовизницький ДНЗ) а також членів виконкому Кольчинської селищної ради, священиків, представників Кольчинської селищної громади та Верхньовизницької сільської громади. Для всіх присутніх надзвичайно важливою стала участь у заході наших односельчан Гуца Андрія, Рупака Степана, Фурдели Михайла - учасників бойових дій на Сході України.

Петерлик Валентина Павлівна, завідувач Кленовецької сільської бібліотеки, та Яблонська Любов Іванівна, завідувач бібліотеки-філії №2 смт Кольчино, щиро і зворушливо, розповіли про трагічні події 2014 року. Ведучі та учасники години пам'яті віршем, піснею, що лунала із документальних відеосюжетів, ділилися своїми почуттями, враженнями про те, що має пам’ятати кожен патріот, кожен громадянин. Дитячий колектив із хореографічного гуртка під керівництвом Олесі Садварі вразив символічним танцем. Щем у серці, туга і теплота, сльози, переживання, гордість за Героїв – це пережив кожен присутній у залі. Зворушення додавало і те, безпосереднім учасником подій на Майдані була і наша односельчанка та колега – Любов Іванівна Яблонська. Її вірші, написані під враженнями від пережитого, звучали цього дня. Усі учасники заходу зібралися в залі, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам'яттю героїв Небесної сотні, які віддали своє життя за Україну. Разом з воїнами АТО Гайдай С.В. та Дуб М.В. взяли участь в покладанні квітів та запаленні свічок перед пам'ятним знаком "Патріотам України".

Безсмертні душі вбитих і закатованих героїв Небесної сотні назавжди закарбовані в нашій пам’яті, бо «Герої не вмирають!». Вони завжди будуть в наших серцях і молитві.

Слава Україні! Героям Слава!

[zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-camera" link="https://goo.gl/photos/MUTJKc3bB4uBFkU99" target="_blank"]Фоторепортаж[/zt_button]
© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук