Кольчино сьогодні

Доброта дарує посмішку

1
0
1

2016 12 13 podaruj usmishkuУ світлий час наближення радісних новорічно-різдвяних свят ми всі розкриваємо свої серця для радості, очікуємо на диво і, звичайно, подарунки. Кожен з нас, дорослий чи малий, сподівається на здійснення мрій і, трошки більше ніж завжди, вірить у казку. А як не вірити? Коли саме зимові свята дарують нам радість Божої Любові, Віри і Надії, які своїм світлом осявають душі всіх людей. Важливо, щоб це світло пробуджувало у наших душах почуття любові до ближніх. Адже коли ділишся любов’ю з іншими її ніколи не стає менше, коли робиш подарунок комусь – і у твоїй душі народжується радість.

Напередодні новорічно-різдвяних свят, з 1 по 14 грудня, у Кольчинській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла доброчинна акція «Подаруй посмішку», яку провела педагог-організатор Масалова М.І. за підтримки та сприяння керівника закладу Удут Х.В. Проведення акції мало на меті виховання в учнів ключових морально-етичних таких якостей як милосердя, співпереживання, взаємодопомоги та доброти, без яких неможливий не тільки гармонійний розвиток повноцінної особистості, а також становлення справжньої людини-громадянина. У рамках акції учнівський та батьківський колективи разом з педагогічним колективом Кольчинської школи взяли участь у благодійному зборі цукерок, печива, шоколаду. Призначення цих солодощів – подарувати посмішку тим, хто перебуває у складних життєвих обставинах і якнайбільше потребує уваги і підтримки. Акція пройшла з безпрецедентним успіхом, вдалося зібрати велику кількість солодких подарунків. До цієї акції кожен долучався з великим ентузіазмом, бо всі розуміли, що творять прекрасну справу, дарують радість свята і посмішку.

Микола Васильович Дуб, голова Кольчинської селищної ради, завжди підтримує у всіх добрих починаннях заклади освіти, які розташовані на території селищної ради. Тісна співпраця Миколи Васильовича та Хатуни Важаївни не раз увінчувалася успіхом, а відтак і цього разу він радо відгукнувся на таку доброчинну ініціативу школярів. Микола Васильович не тільки долучився до акції, а й забезпечив організований підвіз, що дозволило 13 грудня відвідати і подарувати солодкі посмішки вихованцям Чинадіївського дитячого будинку, Домбоківської школи-інтернат, Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями (м.Мукачево), до підопічних Мукачівського районного територіального центру соціального обслуговування (смт Кольчино). Важко передати словами ту атмосферу, що запанувала у цих закладах після отримання подарунків. Тільки той, хто побував там, зможе зрозуміти, що солодкими ці подарунки стали не через шоколад і цукор, а через душевне тепло і сердечність тих, хто їх дарував. Кожен з цих дітей чи людей похилого віку, які опинилися у кризових життєвих ситуаціях, завдяки таким доброчинним справам зміг відчути любов і опіку.

Микола Васильович переконаний, що у цей нелегкий для України час, громада повинна згуртуватися, повинна підтримувати один одного, допомагати тим, хто зараз у скруті. У ці зимові дні саме людське тепло дозволяє не помічати міцних морозів, воно вселяє віру в людей, любов до ближніх і надію на майбутнє, адже саме доброта наших сердець здатна подарувати посмішку.

Голова Кольчинської селищної ради Микола Васильович Дуб звертається до всіх односельчан щодо участі в благодійній акції «Подаруй усмішку»! Не залишайтесь байдужими! Ми усі одна велика родина – родина українців, які творять своє майбутнє і майбутнє України! Є у нашому суспільстві ті, для кого Ваша, навіть мінімальна, допомога обернеться великим щастям і радістю. Давайте не будемо байдужими і разом подаруємо віру у свято, у новорічно-різдвяне диво усім, хто цього потребує! Долучайтеся до благодійного збору солодощів (… і всього що треба) і подаруйте усмішку ближнім!


Інші статті до теми:

Веб-сайт Кольчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Благодійна акція "Подаруй посмішку";

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук