Кольчино сьогодні

Дзвоник чародійний серце веселить

8
+8

2016 09 02 pershy dzvonykВересневий ранок на подвір’ї школи зібрав першокласників, випускників, всіх учнів школи, вчителів та гостей свята, щоб урочисто відзначити День знань. Дуже приємно, що шкільне подвір’я було переповнене гостям, які щиро розділили радість учнів перед початком навчального року. Традиційно на свято завітав селищний голова М.В. Дуб, який привітав всю шкільну родину з Днем знань і побажав отримувати від шкільного життя якнайкращі емоції та найкорисніші знання! Приємно було почути й вітання від директора школи Удут Х.В., яка побажала, щоб цей навчальний рік відкрив перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихнув успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Варто відзначити, що селище та його громада, яка зібралася на шкільній лінійці гуртом, патріотично й піднесено з гордістю в серці, виконали гімн держави, який урочисто лунав з вуст присутніх. Гучними оплесками ми зустріли першокласників та випускників, які були найголовнішими гостями на святі. На урочистій лінійці лунали пісні у виконанні Горвата Віталія та Горват Яни «Синє небо, жовте поле», Попович Марії «Здрастуй, школо» та Малеша Крістіана «Мамочко моя», а також присутні мали змогу насолодитися українським танцем від хореографічного колективу «Промінь» й прослухати звертання до першокласників від Фаринич Аліни. На завершення святкової лінійки учні отримали Боже благословення від наших духовних отців православної та греко-католицької єпархій. Свято було завершене і перший дзвінок покликав учнів на перший урок.

[zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-camera" link="https://photos.google.com/share/AF1QipNzk5FaD6sIN2cHUnOgX9yScJCcuKsqALK5x4kj8ZtT12kH4RdkjVwq7igtM75NMw?key=SDNuS2w2RVZVNVgwUF9LdDhRTEE2MnZVWEN3bkx3" target="_blank"]Фоторепортаж[/zt_button] [zt_message_box type="info" extra-class="message-box"]Джерело: Кольчинська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Офіційний веб-сайт[/zt_message_box]
© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук