Кольчино сьогодні

Свято «Останнього дзвоника» У Кольчинській ЗОШ І-ІІІ ступенів

5
+5

2016 05 27 ostanni dzvonyk27 травня останній дзвоник пролунав для випускників всіх шкіл Закарпатської області, а їх виявилося біля 9 тисяч. Сьогодні, всі школярі святково одягнені, з квітами прямували до своїх навчальних закладів.

На свято «Останнього дзвоника» у Кольчинську ЗОШ І-ІІІ ступенів завітали почесні гості, батьки та друзі школярів. На урочистому заході були присутні: Микола Васильович Дуб, голова Кольчинської селищної ради, Володимир Іванович Фаринич, методист районного методичного кабінету відділу освіти.

З вітальним словом до випускників звернулася директор школи Хатуна Важаївна Удут та нагородила грамотами кращих учнів, які здобули призові місця на творчих конкурсах, предметних олімпіадах та спортивних змаганнях. До слова був запрошений М.В. Дуб, який від щирого душі привітав зі святом увесь колектив школи.

Прикрашали урочистість виступи творчих дітей закладу, вітання першої вчительки, класного керівника, батьків і, безперечно - першокласників та випускників.

[zt_button type="icon-reveal" size="large" colour="accent" icon="fa fa-camera" link="https://goo.gl/photos/EWdwMKi6wfYxHj1R7" target="_blank"]Фоторепортаж[/zt_button]

Автор фоторепортажу: Володимир Фаринич


Інші статті до теми:

logo kolchynska zosh(2016-05-28) Останній дзвоник;

Із святом Останнього дзвоника!;

logo klenovetska zosh(2016-05-27) ОСТАННІЙ ДЗВІНОК 2015-2016 Н.Р.;

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук