Вітання

З Днем народження, Василю Андрійовичу!

2
+2

2021 01 28 dn chygrynskyiСьогодні, 28 січня, святкує свій День народження Василь Чигринський - голова Мукачівської райдержадміністрації.

Шановний Василю Андрійовичу!
Прийміть наші щирі вітання і теплі побажання з нагоди Дня народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я і сонячного щастя, невичерпної енергії та наснаги, натхнення та далекосяжних планів, підтримки однодумців та колег у всіх Ваших починаннях. Нехай Ваш життєвий і професійний шлях буде наповнений досягненнями та успішними проєктами, а зроблене Вами добро повертається сторицею і людською шаною! Нехай примножуються плани і прагнення, зусилля і справи сприяють розквіту Мукачівського району. Віримо, що Ваша мудрість і виваженість у справах дасть початок нашій довгій і плідній співпраці, порозумінню і взаємопідтримці! Зичимо, щоб Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком!

Нехай кожен новий день Вашого життя приносить лише добро, доля буде щедрою на перемоги, нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук