Вітання

З Днем народження, Миколо Васильовичу!

3
+3

2021 01 24 dn dubСьогодні, 24 січня, колектив Кольчинської селищної ради і нова об’єднана Кольчинська територіальна громада щиро вітає з Днем народження голову Кольчинської елищної ради, мудрого керівника і досвідченого фахівця, мецената і громадського діяча –

Миколу Васильовича Дуба!

Шановний Миколо Васильовичу, прийміть наші сердечні вітання з нагоди Дня народження і теплі слова вдячності за Вашу діяльність! Ми пишаємось тим, що нам випала можливість працювати разом з Вами, навчатися Вашої мудрості і брати участь у доленосних для нашого краю подіях. Для всіх нас Ви є прикладом людини з активною громадянською позицією і високими моральними якостям! Ваша діяльність як політичного і громадського діяча здобула заслужене визнання широкої громадськості та підтримку виборців, а управлінська майстерність поєднала у собі і розуміння усіх процесів, які відбуваються у державі, і мудрість та послідовність у втіленні державної політики на місцевому рівні, і вміння ефективно комунікувати з колегами та партнерами. Завдяки Вашим виваженим рішенням, співпраці з усіма рівнями влади, увазі до потреб кожного жителя нашої громади, навіть у складний час пандемії COVID-19, локдауну та жорстких карантинних обмежень, процес розбудови інфраструктури селища та навколишніх сіл не припинився, було продовжено роботи з облаштування їх територій, своєчасно надавалася допомога і підтримка усім тим, хто її потребував.

Від усієї душі бажаємо Вам на довгі-довгі роки міцного здоров’я, сонячного щастя, життєвого оптимізму та невичерпної енергії, успіхів у всіх Ваших добрих справах. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена новими досягненнями і перемогами. Хай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Віримо, що яскраві промені Вашої енергії та благодатні зерна добрих справ, засіяні Вами, шановний Миколо Васильовичу, на ниві розбудови Кольчинської об’єднаної територіальної громади зростатимуть щедрим урожаєм! Нехай доля береже Вас від негараздів та бід, додає сил та натхнення, дарує добробут і злагоду, щоб чаша Вашого життя по вінця повнилася щастям, благополуччям, затишком і теплом. Хай Господь береже Вас і подарує многії і благії літа!

Бажаєм добра на життєвій стежині
І пригорщі повні здоров’я і сили,
В роботі досягнень і успіхів нових,
Оселю добробуту й злагоди повну!
В роботі нехай Вам Господь помагає,
На щастя-здоров’я Вас благословляє!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук