Вітання

Із Новим 2021 роком!

2
+2

2021 01 01 z nr

Дорогі краяни! Шановні жителі об’єднаної Кольчинської громади!
Сердечно вітаю Вас із Новим 2021 роком!

Новорічне свято – це казковий час радості, коли наші домівки осяяні світлом яскраво прибраних ялинок і щасливих усмішок наших рідних і близьких! Це свято, коли теплі вітання і щирі побажання зігрівають серця любов’ю і душевним теплом, оселі сповнюються добром і радістю, сподіваннями на щасливе майбутнє!

Рік, що минає, для усіх нас був нелегким: пандемія, жорсткі карантинні обмеження і постійна небезпека коронавірусної хвороби, хвилювання за наших рідних і близьких, за їх життя і здоров’я, і, як наслідок, економічні втрати. Нам довелося звикати до маскового режиму і транспортних обмежень, нових правил та іншого темпу життя. Але не лише випробуваннями запам’ятається нам 2020 рік, а й великою перемогою, кроком до нашого спільного майбутнього, який ми здійснили разом, об’єднавши у єдину територіальну громаду населені пункти Кольчино, Кленовець, Жборівці, Клочки, Коноплівці, Верхню Визницю, Лісарню, Пузняківці, Крите, Тростяниці, Грабово, Герцівці. У нашій єдності запорука успіху, ми докладемо усіх зусиль, щоб Новий 2021 рік став для всіх нас роком нових позитивних змін, розбудови і процвітання!

Щиро сподіваюся, що у Новому 2021 році буде менше складних випробувань та викликів, а більше радісних моментів і щасливих подій! Тож у Новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своїх родин, для нашого рідного краю. Нехай новорічні свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому! Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, родинного щастя, достатку і благополуччя, удачі у всіх справах, Божого благословення на нові здобутки і звершення, особисті надбання та спільні успіхи! Бажаю гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та удача!

З Новим роком, з новим щастям!
Хай святковим буде настрій.
Хай дива чекають Вас
Кожен день і повсякчас!
Хай горять яскраво зорі,
Подарунків буде море,
Радості Вам, позитиву,
Хай складеться рік щасливо!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук