Вітання

Щасливого Різдва! Merry Christmas!

2
+2

2020 12 25 z rizdvomШановна громадо! Дорогі краяни!

Щиро вітаємо всіх, хто святкує Різдво Христове за григоріанським календарем!

У Ваші серця, оселі і храми всезігріваючим світлом Віфлеємської зорі прийшло радісне вселенське свято – Різдво Христове, що є символом християнської любові і віри, світлої надії на спасіння людської душі, взаєморозуміння та єдності родин, співпереживання і сердечного милосердя до наших ближніх! Це свято об’єднує нас: збирає родини за святковим столом, парафіян на спільній молитві у храмі, хористів-колядників у домівках всіх тих, хто хоче чути благодатну новину народження нашого Спасителя.

Уже більше двох тисяч років народження Сина Божого несе людству віру у краще майбуття, надію на торжество добра над злом, світло Божої правди і святої віри, яке є запорукою злагоди і добробуту, вічного життя і щастя!

Прийміть щирі вітання з цим найвеличнішим і найпрекраснішим святом – Різдвом Христовим! Нехай Різдвяна зоря принесе у кожну домівку міцне здоров’я, злагоду і достаток, мир і тепло, радість і щастя! Нехай Ісус, що сьогодні народився у Вифлиємських яслах, завжди народжується у наших серцях, повсякчас огортає своєю любов’ю, зміцнює у душах вогонь одвічних християнських чеснот і цінностей! Хай благодать Господня завжди перебуває поруч з Вами, а світло Різдвяної зорі освітлює Ваш життєвий шлях, зігріває душу радістю і спокоєм, об’єднує і допомагає творити добрі справи на славу Божу і задля розквіту нашої громади! Божої Вам благодаті, веселих і щасливих свят! З Різдвом Христовим!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук