Вітання

2
+2

2021 01 10 z iuvileem myshko

Надсилаємо найщиріші вітання з нагоди прекрасного ювілею

Розалії Богданівні МИШКО,

головному спеціалісту Кольчинської селищної ради, досвідченому фахівцю і чарівній жінці, яка сьогодні, 11 січня, відзначає квітуче 40-ліття!

2
+2

2021 01 10 z dn kukulnyk10 січня відзначає свій чудовий День народження член виконавчого комітету Кольчинської селищної ради, приватний підприємець, чудова людина

Віктор Васильович Кукульник.

1
+1

2021 01 06 z rizdvom

Дорогі земляки! Шановна об’єднана громадо!
Щиро вітаю всіх з Різдвом Христовим!

Більше двох тисяч років увесь християнський світ торжествує, відзначаючи пришестя на землю Сина Божого! За доброю традицією, в Україні саме ввечері 6 січня дружні родини зберуться за одним столом, щоб зустріти Різдво разом і прославити веселою колядою народження нашого Спасителя. У цей благодатний час, коли у сяйві величної Різдвяної зірки Ангели сповіщають всім добру новину – народження Ісуса Христа, прийміть наші побажання міцного здоров’я та невичерпних життєвих сил, родинного тепла і затишку, достатку та благополуччя!

У ці світлі Різдвяні свята, як ніколи раніше, ми відчуваємо важливість одвічних християнських істин Любові і Віри, Надії і Милосердя! Відкриймо свої серця для добра і братерської любові, щоб Різдвяна зоря принесла радість та щастя до кожної оселі нашої громади! Хай панує мир і злагода в кожному домі, взаєморозуміння у нашій громаді, удача та успіх супроводжують Вас у всіх добрих починаннях! Нехай справдяться усі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!

Хай дзвін кришталевий Різдвяних цих днів
Несе тільки радість і щастя у дім!
Хай квітне любов і достаток в сім'ї
Оточують друзі на рідній землі,
Здоров'я Вам зичим і років без ліку,
Господньої ласки на многії літа!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук