Свята та пам'ятні дні

3
+3

2021 03 06 8bereznia

Усіх чарівних жінок Кольчинської об’єднаної територіальної громади щиро вітаємо з нагоди
прекрасного свята 8 Березня – 
Міжнародного жіночого дня!

1
+1

2021 01 22 den sobornostiСьогодні, 22 січня, в день проголошення в 1919 році акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, відзначається День Соборності України.

1
+1

2021 01 06 z rizdvom

Дорогі земляки! Шановна об’єднана громадо!
Щиро вітаю всіх з Різдвом Христовим!

Більше двох тисяч років увесь християнський світ торжествує, відзначаючи пришестя на землю Сина Божого! За доброю традицією, в Україні саме ввечері 6 січня дружні родини зберуться за одним столом, щоб зустріти Різдво разом і прославити веселою колядою народження нашого Спасителя. У цей благодатний час, коли у сяйві величної Різдвяної зірки Ангели сповіщають всім добру новину – народження Ісуса Христа, прийміть наші побажання міцного здоров’я та невичерпних життєвих сил, родинного тепла і затишку, достатку та благополуччя!

У ці світлі Різдвяні свята, як ніколи раніше, ми відчуваємо важливість одвічних християнських істин Любові і Віри, Надії і Милосердя! Відкриймо свої серця для добра і братерської любові, щоб Різдвяна зоря принесла радість та щастя до кожної оселі нашої громади! Хай панує мир і злагода в кожному домі, взаєморозуміння у нашій громаді, удача та успіх супроводжують Вас у всіх добрих починаннях! Нехай справдяться усі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!

Хай дзвін кришталевий Різдвяних цих днів
Несе тільки радість і щастя у дім!
Хай квітне любов і достаток в сім'ї
Оточують друзі на рідній землі,
Здоров'я Вам зичим і років без ліку,
Господньої ласки на многії літа!

Микола Дуб,
голова Кольчинської селищної ради

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук