Оголошення

5
+5

2021 04 01 zaborona sirnyk

У зв'язку з настанням весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2021 року, з метою запобігання виникнення пожеж та забезпечення належного протипожежного стану об'єктів магістральних нафтопроводів АТ «Укртранснафта», а саме Закарпатської дільниці ЛВДС «Сколе», що знаходиться на території Кольчинської селищної ради (вул. Б. Хмельницького, 11; смт Кольчино, 89636), а також закріплених за Закарпатською дільницею ЛВДС «Сколе» ділянок нафтопроводу, що проходить по території сільських, селищних рад, на виконання вимог статей 12 та 22 (пункт 3в) «Закону України про правовий режим земель охоронних зон об'єктів магістральних трубопроводів», розділу ІІ (пункт 19) «Правил пожежної безпеки в Україні», затверджених наказом МВС України №1417 від 30.12.2014, просимо Вас звернути особливу увагу на дотримання наступних вимог пожежної безпеки:

4
+3
1

2021 04 01 zaborona rybaУ зв'язку з недопущенням порушення встановлених законодавством обмежень у період масового розмноження диких тварин з 1 квітня до 15 черевня 2021 року, призупиняється здійснення діяльності, що може призвести до забруднення водойм, іншого негативного впливу на середовище існування, міграції та нересту риби.

2
+2

2021 03 19 vesna kanikuly

Шкільні канікули – найприємніший час в навчальному році, який з нетерпінням чекають всі школярі. Варто відзначити, що весняні канікули в основному тривають близько тижня, проте вони починаються з понеділка, що дає дітям відпочити два додаткових дні.

6
+6

showcase v3 konkurs na posadu

Оголошення
про конкурс на заміщення вакантної посади директора
Верхньовизницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області

Найменування і місцезнаходження закладу освіти

Верхньовизницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області, що знаходиться за адресою вулиця Миру, будинок 56, село Верня Визниця Мукачівського району Закарпатської області

Найменування посади та умови праці

Директор закладу загальної середньої освіти.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 14.12.2016р. №974 «Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2012р. №1298» та від 28.12.2016р. №1037 «Про оплату праці працівників установ та організацій окремих галузей бюджетної сфери», статті 3 Закону України від 06.12.2016р. №1774–VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора закладу освіти

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціалста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психологічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі

 • заява про участь у конкурсі;
 • автобіографія (резюме);
 • копії документів про освіту (наукові ступені та інші відзнаки);
 • копії паспорта громадянина України;
 • письмова згода на обробку персональних даних;
 • копія трудової книжки;
 • довідка про відсутність судимості;
 • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
 • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
 • програма розвитку закладу на шість років (на два роки - для особи, яка претендує на посаду керівника закладу освіти вперше), у якій повинні бути чітко відображені заходи, які вживатимуться претендентом на вирішення проблем, що висвітлені у звіті, а також заходи, що будуть вживатися з метою забезпечення фінансово-господарської стійкості закладу та підвищення ефективності його діяльності;
 • мотиваційний лист довільної форми.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації. Особа може надавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Місце та строк подання документів

Документи приймаються з 19 березня 2021 року по 18 квітня 2021 року до 17 год. 00 хв. у відділі освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області, вулиця Корятовича, будинок 13, смт Кольчино, Мукачівського району Закарпатської області.

Конкурсний відбір складається з таких етапів

 • оголошення конкурсу на заміщення посади керівника закладу освіти;
 • подання документів учасниками конкурсного відбору на посаду керівника закладу освіти;
 • перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;
 • допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;
 • ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;
 • конкурс на посаду керівника закладу освіти;
 • оприлюднення результатів конкурсу на веб-сайті Кольчинської селищної ради;
 • поданя селищному голові результатів конкурсу на посаду;
 • укладання строкового трудового договіру (контракту) у письмовій формі за підписом голови Кольчинської селищної ради, відповідно до повноважень, наданих Кольчинською селищною радою, який є підставою для видання селищним головою розпорядження про призначення на посаду керівника (директора) закладу освіти з дня, встановленого за угодою сторін у контракті.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами

 • перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року №988-р.;
 • перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; 
 • публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (на два роки та на шість років), а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Тривалість конкурсного відбору

 • загальний час для проведення тестування становить 20 хвилин;
 • на розв’язання одного ситуаційного завдання кандидатові надається 30 хвилин;
 • публічна та відкрита презентація перспективного плану кандидата проходить за наступним регламентом:
  – виступ кандидата – до 20 хв.;
  – запитання та обговорення – до 20 хв.

Дата, місце проведення конкурсного відбору

За рішенням конкурсної комісії дата і час, місце проведення конкурсного відбору будуть повідомленні додатково.

Прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору

Зварич Віталія Юріївна, головний спеціаліст з питань освіти відділуосвіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області;
моб. телефон: 0990730860;
електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

2
+2

2021 02 18 dpss posvidchenniaПід час організації виконання робіт, пов’язаних з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами й агрохімікатами, суб'єктам господарювання різних форм власності необхідно отримати посвідчення (допуск) на право проведення таких робіт.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук