Інструменти доступності

Кольчинська ТГ сьогодні

2023 09 06 prybery

Поки російські окупанти намагаються забрати в нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми. українці – незламні й продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Учнівська молодь та громадяни об'єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.

Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, у 2023 році Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу.

2023 08 23 kontsert

Мужність, гідність і свобода мають два кольори: синій та жовтий. У Кольчинській ТГ відбулись заходи з нагоди вшанування національних свят – Дня Державного Прапора України та 32-ї річниці Дня Незалежності України. Сьогодні ми маємо можливість бачити український стяг над українським небом завдяки сміливим воїнам Збройних Сил України, які захищають нас на всіх фронтах.

2023 08 16 zustrich police

Cьогодні, 16 серпня, у Кольчинській ТГ відбулася відкрита зустріч представників поліції та влади, де обговорено актуальні питання взаємоспівпраці – про базові і важливі принципи взаємодії та комунікації між поліцією, адже запорукою ефективної роботи поліції є підтримка і розуміння громади.

У зустрічі взяли участь начальник управління головної інспекції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковником поліції Володимир Дьордяй, начальник ВП №1 Мукачівського РУП полковник поліції Юрий Пилип, Кольчинський селищний голова Микола Дуб, старости старостинських округів, керівники закладів освіти та ін.

2023 08 10 vyplaty

21 липня, на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо разової грошової виплати ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань» Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань».

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук