Кольчинська ТГ сьогодні

7
+7

2022 01 14 raduisia zemle

У світлі дні Різдва Христового, в українському народі склалася традиція прославляти Новонародженого Христа чудовими різдвяними піснеспівами – колядками, а також ставити вертепи – театралізовані вистави, у яких, у своєрідній творчій інтерпретації, відтворюються євангельські події, які супроводжували Різдво Христове.

14 січня в клубній установі смт Кольчино відбувся фестиваль колядок, щедрівок та вертепних дійств «Ой, радуйся, земле!»

9
+9

2022 01 11 rizdv zirochka

Різдво в Україні завжди було прийнято зустрічати особливо, дотримуючись безлічі традицій. А найулюбленіша традиція на різдвяні свята у дітей – це співати колядки, щедрівки. Вони створюють неповторну атмосферу, духовний настрій і відчуття радості народження Спасителя світу.

З метою збереження і розвитку різдвяних традицій, піднесення духовно-культурного рівня учнів, підвищення ролі народної творчості у формуванні світогляду та естетичних смаків підростаючого покоління, відповідно до розпорядження голови Кольчинської селищної ради від 25.12.2021 року № 149-02-4/1 «Про проведення фестивалю колядок, вертепних дійств «Різдвяна зірочка», відділ освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради 11 січня 2022 року організував та провів у затишній актовій залі Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів фестиваль колядок та вертепних дійств «Різдвяна зірочка».

4
+4

2021 12 21 konkurs

У зв’язку зі створенням Критенської початкової школи відповідно до рішення 13 сесії 8 скликання від 11.11.2021 року № 807 «Про створення Критенської початкової школи Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області та затвердження статуту Критенської початкової школи Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області», 21 грудня 2021 року у залі Кольчинської селищної ради проведено конкурс на посаду керівника Критенської початкової школи Кольчинскої селищної ради Мукачівського району Закарпатської області. Згідно протоколу засідання конкурсної комісії від 07.12.2021 року №3 до конкурсу допущено Хохол Марину Сергіївну, яка згідно вимог Положення подала документи на розгляд конкурсної комісії, з метою взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Критенської початкової школи.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук