Кольчино сьогодні

4
+4

 2021 09 14 pryiom gromadian

Сьогодні, починаючи із десятої години, у Кольчинській селищній раді пройшов важливий виїзний прийом громадян.

3
+3

2021 09 10 iunatski turniry

10 вересня, напередодні Міжнародного дня фізичної культури та спорту, на базі Кольчинської ДЮСШ відбулися спортивні змагання «Юнацькі турніри», які стали справжнім святом сили і витривалості, мужності та краси, а найголовніше — символом спорту та здорового способу життя.

1
+1

2021 08 30 narada

30 серпня 2021 року у залі засідань Кольчинської селищної ради відбулася розширена нарада відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров‘я. У заході взяли участь Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради, Володимир Фаринич, начальник відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я, Віталія Зварич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді й спорту та охорони здоров’я, керівники закладів освіти, заступники директорів шкіл з навчально-виховної та виховної роботи.

1
+1

2021 08 22 iz dn ukrainoУся наша велика Батьківщина у ці чудові серпневі дні об'єднана радістю святкування прекрасного ювілею – 30-ї річниці Незалежності України. Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни. Наша рідна Кольчинська громада відзначила цю визначну подію 22 серпня прекрасним святом під промовистою назвою «Із Днем народження, Україно!». 30-літній ювілей святкували щиро і з розмахом: урочисте підняття прапора та нагородження, велопробіг та спортивні змагання, культурно-розважальна програма, виступи аматорів сцени, відомих виконавців та музичних гуртів, а також багато-багато веселих розваг. Щоб все встигнути, розпочали з самого ранку!

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук