Кольчинська ТГ сьогодні

1
+1

2022 12 09 gramota dub

Сьогодні, 09 грудня 2022 року, військовий комісар Мукачівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки – підполковник Євген Вікторович Пільгуй за дорученням військового комісара Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки – полковника Олександра Григоровича Музиченка вручив Миколі Васильовичу Дуб, Кольчинському селищному голові, Грамоту Закарпатського обласного територіального центру та соціальної підтримки за активну благодійну діяльність, значний внесок у справу зміцнення обороноздатності країни, надання всебічної допомоги Збройним Силам України та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

2
+2

2022 12 07 den samovriaduvannia

Сьогодні, 7 грудня, у залі засідань Кольчинської селищної ради відбулося урочисте зібрання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

0

2022 12 02

Закарпаття останніми тижнями живе в межах суцільних аварійних відключень до 16 годин на добу. Населені пункти Кольчинської територіальної громади не є виключенням. Вони також потерпають від затяжних відключень, які часто не корелюють із заявленими графіками.

2
+2

2022 11 21

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

Це свято символізує сильний дух українського народу та його готовність боротися за свою свободу.

Цього року День Гідності та Свободи набуває ще більш символічного значення під час повномасштабного вторгнення російської федерації. Українці продовжують демонструвати, що готові відстоювати свою свободу не лише у боротьбі із деспотичною владою, але й у війні із безпринципним та кровожерливим загарбником.

Сьогодні, 21 листопада, у читальній залі бібліотеки смт Кольчино відбувся урок мужності «Вистояли на Майдані – переможемо у війні».

2
+2

2022 11 18 konkurs iatsyka

З метою підвищення загальної мовної культури, виховання пошани до традицій українського народу, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді 18 листопада 2022 року на базі Верхньовизницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, відповідно до розпорядження голови Кольчинської селищної ради від 07.11.2022 № 110/02-4/1 «Про проведення І-ІІ етапів ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2022/2023 навчальному році», проведено ІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 14 учнів 3-11 класів з Верхньовизницького, Кольчинського закладів загальної середньої освіти та Кленовецької гімназії.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук