Інструменти доступності

Новини навколо

2021 11 11 kapsula chasu

11 листопада у селищі Кольчино відбулася визначна подія, що втілила у собі довгі роки сподівань і, без перебільшення, боротьби за прекрасну мрію – побудову школи, нового сучасного закладу освіти. Нова українська школа вимагає не лише реформи системи освіти, але й відповідного матеріального забезпечення. Особливо - нових комфортних та безпечних класів для учнів. Діти повинні навчатись в належних умовах, а будівництво школи дозволить учням Кольчинської громади отримати доступ до якісної та сучасної освіти.

 2021 09 14 pryiom gromadian

Сьогодні, починаючи із десятої години, у Кольчинській селищній раді пройшов важливий виїзний прийом громадян.

2021 06 14 kruglyi stil

14 червня 2021 року, на базі Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, співробітники управління Державної служби якості освіти в Закарпатській області здійснили очну комунікацію із учасниками освітнього процесу - представниками місцевих органів управління освітою та керівниками закладів освіти Чинадіївської, Кольчинської селищних рад, Неліпінської сільської ради Мукачівського району - з метою впровадження ефективних змін в освітній галузі регіону.

2021 05 23 barvystyi vinok

Сьогодні, 23 травня 2021 року, за ініціативи голови Закарпатської облдержадміністрації Анатолія Полоскова, в Ужгороді відбулося справжнє свято культури, мистецтва та етнічних традицій краю.

На території Закарпатського музею народної архітектури та побуту об’єдналися громади та райони області, в тому числі і Кольчинсьа селищнарада, для проведення історичної інсталяції «Барвистий вінок Закарпаття».
Даний проєкт проводиться в рамках всеукраїнського культурного марафону "Не забуваючи минуле, погляд у майбутнє," присвяченого 30-річчю Незалежності та Міжнародному дню музеїв.

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук