Інструменти доступності

Новини навколо

 2023 04 11 paska

Сьгодні, 11 квітня 2023 року, в Ужгороді на площі Народній відбулася патріотична акція "Паска для воїна". Другий рік поспіль патріотична акція об'єднала сотні небайдужих людей у всіх громадах Закарпаття. Її провели, аби допомогти і підтримати святковий настрій бійців.

2023 04 06 furgon

Кольчинська громада передала на фронт для потреб військових мобільний лазне-пральний комплекс, під який був реконструйовний та облаштований власними силами великий причіп-рефрежератор.

2023 03 30 unicef

Дитячий фонд ЮНІСЕФ в Україні працює над розробленням і запуском ресурсів та матеріалів, покликаних підтримати фізичне і психологічне здоров’я, розвиток і освіту дітей, навчити їх важливих навичок, а також допомогти їхнім батькам надати необхідну малечі підтримку. Так у березні 2023 року у рамках гуманітаоної допомоги Кленовецький ЗДО Кольчинської селищної ради отримав комплектів освітніх матеріалів «Ранній розвиток дитини» від Дитячого фонду ООН (UNICEF).

2023 03 12 peremozhtsi

Обдарована молодь – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, її світовий авторитет. Завдання школи – створити умови, що забезпечують виявлення та розвиток обдарованих дітей і підтримувати новітні таланти.

Участь у предметних олімпіадах – одна з активних форм роботи з обдарованими та здібними дітьми.

28 лютого 2023 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти проведено ІІІ етап учнівської олімпіади з історії.

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук