Новини навколо

3
+3

2022 05 20 volontery

Від імені усієї Кольчинської територіальної громади висловлюємо щиру подяку «Штаб Венеція Мукачево», ГО «Рукавичка», ЗОБФ «Карітас Святого Мартіна», ГО «Німецька молодь Закарпаття», «Промінь Надії Україна» за надані продукти харчування, дитяче харчування»,миючі засоби та засоби гігієни для закладів нашої ОТГ в яких проживають внутрішньо переміщені особи.

1
+1

2022 04 25 volonter dopomoga

Від імені усієї Кольчинської територіальної громади висловлюємо щиру подяку ГО «ВОЛОНТЕРИ ЗАКАРПАТТЯ» в особі Рейпаші Власти Степанівни, а особливо Шипот Тетяні та Легерда Катерині за надані електротехніку та продукти харчування, миючі засоби та засоби гігієни для закладів нашої ОТГ в яких проживають внутрішньо переміщені особи.

3
+3

2022 04 27 likari bez kordoniv

02 травня 2022 року, на території Кольчинської територіальної громади медичні спеціалісти міжнародної гуманітарної організації "Лікарі без кордонів" надаватимуть консультативні послуги для внутрішньо переселених осіб медичними.

1
+1

2022 03 07 zakryte nebo

07 березня, на пленарному засіданні 18 сесії 8 скликання Кольчинський селищний голова та депутати Кольчинської селищної ради Мукачівського району Закарпатської області, діючи від імені Кольчинської селищної територіальної громади, склали офіційне звернення до Генерального секретаря НАТО, урядів та парламентів країн-членів НАТО, послів дипломатичного корпусу усіх держав НАТО на підтримку прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною, що було затверджено відповідним рішенням від 07.03.2022р. №1059.

0

2022 02 28 stop fake bizhentsi

В цей гарячий час війни по цілій Україні складається реальна загроза мирним жителям і не тільки. Російські окупанти порушують всі норми, правила і закони ведення війни в цивілізованих рамках. Хоча, саме слово «цивілізована», взагалі, не прийнятне для війни, як такої. Розстріл мирних кварталів, лікарень, транспорту із дорослими та дітьми – все не вкладається в жодні рамки здорового глузду. Про людяність - взагалі, сказати нічого. Наші збройні сили докладають неймовірні, але високопрофесійні зусилля, проявляючи безпрецедентний героїзм відстоюючи кожен клаптик рідної землі. Проте, мокшанська орда дикунів встигає перед своїм фізичним знищенням наробити багато біди, забирати невинні людські життя.

© 2016-2021 Кольчинська селищна рада

Пошук