Інструменти доступності

2021 06 03 pershyi krok

Найціннішим скарбом людства і кожної країни зокрема є діти. Саме вони в своїх руках тримають ключі від нашого майбутнього. Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства.

02 червня 2021 року з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей в актовому залі Верхньовизницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів проведено заключний концерт огляду-конкурсу «Перший крок до зірок», де юні таланти через пісню, художнє слово, танок передали чарівний світ духовності, краси – світ дитинства.

2021 06 02 dyvosvit

Талант і творчість … неповторна сила. 
Що світ веде в прекрасну далину 
О, Божий дар, ім’я тобі – ДИТИНА! 
Тобі даруєм шану і хвалу! 

Дитинство яскравими барвами наповнює життя закладів освіти! Кожен день – це крок до неймовірних відкриттів, цікавих ідей та творчості.

Дитинство і творчість нероздільні. Це щось спонтанне, неповторне, безпосереднє, і разом з тим, природне й дивовижне. Діти все сприймають по-іншому й виражають у власних творчих доробках. Саме дитяча творчість допомагає побачити та розпізнати, а згодом і розвинути таланти наших учнів.

2021 05 23 barvystyi vinok

Сьогодні, 23 травня 2021 року, за ініціативи голови Закарпатської облдержадміністрації Анатолія Полоскова, в Ужгороді відбулося справжнє свято культури, мистецтва та етнічних традицій краю.

На території Закарпатського музею народної архітектури та побуту об’єдналися громади та райони області, в тому числі і Кольчинсьа селищнарада, для проведення історичної інсталяції «Барвистий вінок Закарпаття».
Даний проєкт проводиться в рамках всеукраїнського культурного марафону "Не забуваючи минуле, погляд у майбутнє," присвяченого 30-річчю Незалежності та Міжнародному дню музеїв.

2021 05 20 den vyshyvanky

Україно, одягни вишиванку,
Пригадай, як колись було…
Її гордо носило місто,
І пишалося кожне село.
Україно, носи вишиванку,
В будні і свята носи.
Бо ніде не знайдеш більше в світі
Неповторної диво краси!

20 травня 2021 року відзначається ювілейний 15-й Всесвітній день вишиванки. Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу. Вона яскраво відображає особливу національну традицію народу.

2021 05 18 do zirok

Відповідно до розпорядження голови Кольчинської селищної ради від 06.04.2021р. №49-02-4/1 «Про проведення огляду-конкурсу художньої самодіяльності дітей дошкільного віку «Перший крок до зірок»» з 18 травня 2021 року розпочато огляд-конкурс художньої самодіяльності дітей серед закладів дошкільної освіти Кольчинської селищної ради «Перший крок до зірок».

© 2016-2023 Кольчинська селищна рада

Пошук